SEVİLLA

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

SEVİLLA

, İstanbul Çıkışlı
  • Ana Kategori :
    İspanya
  • Alt Kategori :
    İspanya Turları, Yurtdışı Turları
  • Süre :
    5 Gün
0 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

SEVİLLA Kalkış: İstanbul Tur Tarihi : Süre : 5 Gün
Talep Gönder

Fiyata Dahil Olanlar

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

— Türk Havayolları ile İstanbul - Malaga / Malaga - İstanbul uçak bileti,

— Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,

— Seçilen kategori otellerde toplam 4 gece oda kahvaltı konaklamalar,

— Alan/Otel/Alan transferleri ve şehirlerarası transferler,

— Sevilla, Malaga ve Marbella şehir tanıtım turları,

— Türkçe rehberlik hizmetleri.

— TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

— Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro),

— Yurt dışı çıkış harcı bedeli,

— Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,

— Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,

— Müze ve ören yerleri girişleri,

— İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (15 Euro ).

Tur Programı

SEVİLLA Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile … Malaga ve Marbella şehir turları dâhil! 03, 23 Kasım

1. Gün                   İSTANBUL – MALAGA – SEVİLLA     

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Hava Yolları kontuarında 3 saat önce gerçekleştireceğiniz check-in ve pasaport işlemleri sonrasında, uçuştan 1 saat önce uçağın biniş kapısı önünde buluşuyoruz. Türk Havayolları’nın TK 1305 tarifeli seferi ile saat 09.00’da Malaga’ya uçuş. Yerel saat ile 12.15’te inişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle Sevilla’ya hareket ve varışımızın ardında Sevilla şehir turu. Göreceğimiz yerler arasında, İspanya Meydanı, Altın Kule, Paula Rahibeler Manastırı, havuzları ve bahçeleri ile ünlü Maria Luisa Parkı ile Santa Cruz Meydanı bulunmaktadır. Tur sonrası otele transfer. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Flamenco Gecesi’ne katılma imkanı (55 Euro - yemeksiz). Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

 

2. Gün                   SEVİLLA

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Sevilla Şaheserleri (65 Euro) katılabilirler.

Turumuzda Alcázar Sarayı ziyaret edilecektir. Saray sonrasında ise Sevilla Tekne turu yapılacaktır. Alcázar; Müslüman krallar için inşa edilmiş, Avrupa’nın halen kullanımda olan en eski sarayıdır. Sevilla Tekne Turu; turmuzda ise, Sevilla’nın doğal, mimari ve tarihi yapılarını tekne ile görme şansını elde edeceğiz. Tur sonrası Sevilla’da serbest zaman ve otelimize transfer.

 

3. Gün                   SEVİLLA     

Sabah kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Endülüs Güzelleri turuna                                                      (Granada & Al Hambra Sarayı (Harem hariç müze dahil)  & Cordoba Kurtuba Camii girişi dahil)  ) (95 Euro) katılabilirler. Tarihi Granada sokaklarında Emevi ve Abbasi dönemlerinden kalma eserlerin arasında Grand Via, La Rambla Meydanı, Arap Çarşısı, Albaizin semti ve Belediye Meydanı görülecek yerler arasındadır. Al Hambra turu; Bu turumuzda Arabesk mimarisi, havuz ve bahçeleri ile ünlü UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi’nde yer alan Al-Hambra Sarayı ziyaret edilecektir. Tur sonrası Cordoba’ya hareket ediyoruz. Roma İmparatorluğu döneminde kurulan, 10.yy.’da İslam devleti himayesinde Avrupa'nın en büyük şehri olan Cordoba'yı keşfediyoruz. Burada görülecek yerler arasında Alcazar De Los Reyes Cristianos, Roma köprüsü yer almaktadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelimizde.

 

4. Gün                    SEVİLLA

Sabah kahvaltısı sonrası dileyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek  olan Ronda & Cadiz turuna katılabilirler. (75 Euro) Ronda; Emevilerin yarım adadan çekilirken İspanyollara en son teslim ettikleri kale olma özelliği taşımaktadır Bu nedenle hem İslam hem de Hristiyan dinlerinin etkisi altında kalmış, silinmeyen izlerle bezenmiş olarak göze çarpıyor. Kireç taşından dik bir yarığın iki tarafında büyük bir kayalığın üzerinde kurulmuş ve dünyanın en eski boğa güreşi arenasının bulunduğu tipik beyaz Endülüs köyüdür. Görülecek yerler arasında Casa Del Rey Moro, Palacio Mondragon, Puento Nuevo yer almaktadır. Cadiz; Avrupa’nın en eski şehirlerinden biri olan Cadiz’i ziyaret etme şansını elde etmiş oluyoruz. Turumuzun sonunda Sevilla'ya dönüş ve otelinize transfer geceleme otelimizde. Geceleme otelimizde.

 

5. Gün                   SEVİLLA – MARBELLA – MALAGA – İSTANBUL

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Odaların boşaltılması ve otelden ayrılış işlemleri. Özel otobüslerimiz ile Marbella’ya transfer ve panoamik şehirt turu. Malaga ve Cebelitarık Boğazı’nın arasında kalan İspanya’nın güney incisi Marbella’da Santiago Şapeli, Plaza de Altamirano görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Malaga’ya transfer ve panoramik Malaga şehir turu. Pablo Picasso’nun doğduğu Malaga şehir turumuzda göreceğimiz yerler arasında Paseo de Parque (Park Caddesi), Plaze de la Merced, Cervantes Tiyatrosu, Puerto Marina (Liman), La Alcazaba ve Gibralfaro Kalesi bulunmaktadır. Tur sonrası sebet zaman ve rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk Havayolları’nın TK 1304 sefer sayılı uçağı ile saat 17.45‘de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 00.05’de  İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.