Movenpick Hotel

  • Oda Sayısı: 249

İstanbul'un Levent semtinde yer alan Mövenpick Hotel Istanbul, kablolu TV ve geniş bir çalışma masası içeren şık odalar sunmaktadır. Otelin tesisleri arasında kapalı yüzme havuzu içeren sağlıklı yaşam merkezi yer almaktadır. Mövenpick Hotel Istanbul, 4. Levent Metro İstasyonu'nun karşısında yer almaktadır ve Kanyon Alışveriş Merkezi otele yalnızca 1,1 km uzaklıktadır. İstanbul'un tarihi bölgesi otele 10,5 km mesafededir.

Oda Kahvaltı
1 - 6 Yaş arası % 100 İndirim

İstanbul'un Levent semtinde yer alan Mövenpick Hotel Istanbul, kablolu TV ve geniş bir çalışma masası içeren şık odalar sunmaktadır. Otelin tesisleri arasında kapalı yüzme havuzu içeren sağlıklı yaşam merkezi yer almaktadır.

Mövenpick Istanbul'un klimalı odaları lüks mobilyalarla dekore edilmiş, modern bir iç tasarıma sahiptir. Tüm odalarda mini bar, çay-kahve yapma imkanı ve en-suite banyo bulunmaktadır.

AzzuR Restaurant'ta Akdeniz mutfağından gözdeler, İsviçre yemekleri ve modern Türk lezzetleri servis edilmektedir. Konuklar Bar AdoX'ta panoramik kent manzaraları eşliğinde bir şeyler içmenin keyfini çıkarabilir.

Hotel Istanbul Mövenpick’in sağlıklı yaşam merkezinde terapötik masaj uygulamaları, fitness merkezi ve sauna mevcuttur.

Konuklar, otele yalnızca birkaç dakika uzaklıkta yer alan İstanbul Golf Kulübü'nde golf oynayarak rahatlayabilir.

Mövenpick Hotel Istanbul, 4. Levent Metro İstasyonu'nun karşısında yer almaktadır ve Kanyon Alışveriş Merkezi otele yalnızca 1,1 km uzaklıktadır. İstanbul'un tarihi bölgesi otele 10,5 km mesafededir.

Talep Gönder