Hotel Houston

  • Oda Sayısı: 59

Geniş ve yeni dekore edilmiş odalar sunan 4 yıldızlı Hotel Houston, sauna ve fitness merkezine sahiptir. Tunalı Hilmi alışveriş caddesi 2 dakikalık yürüme mesafesindedir. Meclis'e 1,5 km uzaklıktaki Hotel Houston, Esenboğa Uluslararası Havalimanı'na 30 km mesafededir. Otelde ücretsiz özel otopark, araba kiralama ve havaalanı transfer hizmetleri sunulmaktadır.

Oda Kahvaltı
0 - 6 Yaş arası % 100 İndirim
7 - 12 Yaş arası % 50 İndirim

Geniş ve yeni dekore edilmiş odalar sunan 4 yıldızlı Hotel Houston, sauna ve fitness merkezine sahiptir. Tunalı Hilmi alışveriş caddesi 2 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Hotel Houston'ın lüks odaları turuncu, mavi ve yeşil tonlarında dekore edilmiştir. Odalarda ücretsiz Wi-Fi, çalışma masası ve çay-kahve yapma imkanı vardır. Tüm modern banyolarda yağmur duşu mevcuttur.

Oteldeki geniş kahvaltı salonu, turuncu koltukları ve zengin bir kahvaltı büfesi ile güne başlamak için hoş bir ortam sunmaktadır. Houston'ın alakart restoranında yerel ve uluslararası yemekler servis edilmektedir.

Meclis'e 1,5 km uzaklıktaki Hotel Houston, Esenboğa Uluslararası Havalimanı'na 30 km mesafededir. Otelde ücretsiz özel otopark, araba kiralama ve havaalanı transfer hizmetleri sunulmaktadır. 

Talep Gönder