Azerbaycan Bakü Turu

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Azerbaycan Bakü Turu

, İstanbul Çıkışlı
  • Ana Kategori :
    Azerbaycan
  • Alt Kategori :
    Azerbaycan Turları, Uçaklı Turlar, Yurtdışı Turları
  • Süre :
    4 Gün
0 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Azerbaycan Bakü Turu Kalkış: İstanbul Tur Tarihi : Süre : 4 Gün
Talep Gönder

Fiyata Dahil Olanlar

*  Seçilen Otelde 3 Gece Oda Kahvaltı Konaklama,

*   Havalimanı-Otel-Havalimanı Transferleri,

*   Panoramik Şehir Turu

*   Türkçe Rehberlik,

•   Tursab Zorunlu Seyahat Sigortası,

*   Laz Tour Bölge Tecrubesi...

Fiyata Dahil Olmayanlar

*  Gidiş ve Dönüş Uçak Bileti, Acentelerimizden Temin Edilir

 Yurtdışı Çıkış Harcı ve Vize Ücreti,

*   Programda Belirtilen Ekstra Turlar. 

Tur Programı

Kesin Hareketli 

Azerbaycan Başkenti

3 GECE 4 GÜN BAKÜ

 

1. Gün: İstanbul - Bakü

Azerbaycan'ın Başkenti Bakü Havaalanına gitmek üzere İstanbul Atatürk havalimanında Havayolları kontuarında bulunarak bireysel olarak Check - in işlemlerimizi tamamlıyoruz, bagaj ve check in işlemlerinin tamamlanması ve Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile 12.20 ‘de Bakü’ye hareket. Yerel saat ile  17.15 ‘de Bakü’ye varış. Rehberimiz ile havaalanında karşılama ve özel aracımız ile kısa bir panoramik şehir turundan sonra otelimize varış. Check in işlemlerinin yapılmasından sonra, serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2. Gün: Bakü

Otelde alacak olduğumuz Kahvaltı sonrası serbest zaman veriyoruz. Dilerseniz ekstra düzenlenecek  Yanardağ, Ateşgah, Haydar Aliyev Merkezi gezilerimiz sonrasında serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte toplanıp Gobustan, Hazar denizi sahil gezisi, Eurovizyon Merkezi, Bayrak Meydanı görülecek yerler arasındadır. Geceleme Otelimizde...

3. Gün: Bakü

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Dilerseniz ekstra olarak düzenlenecek Bakü şehir Turu’na katılabilirsiniz. Bu turumuzda, Bakü’nün eski ve yeni güzelliklerini görebileceğimiz bu turda İçeri Şehir Turu, Kız Kulesi, Unesco korumasındaki Şirvanşahlar Sarayı, Cuma Camii, Kervansaray (Bukhara) Multani, Nizami caddesi, Rasul Zade Caddesi, Azerbaycan Halı Müzesi, Şehitler Hiyabanı, Dağüstü Park görülecek yerler arasındadır. Geceleme otelimizde.

4. Gün: Bakü - İstanbul

Kahvaltı sonrası, check out işlemlerinin tamamlanması ve havaalanına transfer. Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Yerel saat 17.50 de İstanbul’a hareket. 18.40 İstanbul’a varış. Tur bitimi.

 

 

Türki̇ye Cumhuriyeti vatandaşları için vize müracaatı ile ilgili bilgiler

Diplomatik, hususi ve hizmet pasaportu olan Türkiye vatandaşları Azerbaycan Cumhuriyetine vizesiz, 90 gün kalışlı giriş yapabilir.

Umuma mahsus pasaportu olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Azerbaycana gitmek için Türkiye`de bulunan Büyükelçilik ve Başkonsolosluklarımzdan vize alamadıkları takdirde, ülkemizin Uluslararası Havalimanlarında ve Türkiye-Azerbaycan (Dilucu-Sederek) sınır kapısında giriş vizesi ala bilirler.

 

 Umuma mahsus pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Azerbaycan ülkesinin yurtışındakı Büyükelçilik ve Başkonsolosluklarından harç ödemeden Azerbaycan Cumhuriyetine giriş vizesi ala bilirler. Büyükelçiliklerimiz ve Başkonsolosluklarımızda hertürlü vize düzenlenmektedir. Bu muracaatlar en geç 3 iş günü içerisinde sonuçlanır. Giriş vizesi için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları aşağıdakı belgeleri ibraz etmesi gerekir:

- Eksiksiz doldurulmuş başvuru formu;

- pasaportun aslı ve kimlik bilgileri olan sayfanın fotokopisi;

- 3x4 ölçüde 2 adet fotoğraf. 

Tur Haritası

2. Gün Bakü Şehir Turu
Saat 10:00 Otelden haraket İçeri Şehir turu, Kız Kulesi, Şirvanşahlar Sarayı, Cuma camisi, Kervansaray (Bukhara) Multani, Nizami caddesi, Rasul Zade caddesi, Azerbaycan Halı Muzesi, Şehitler Hiyabanı, Dağüstü Park
3. Gün Bakü Şehir Turu
Abşeron Yarımadası, Yanardağ, Ateşgah, Haydar Aliyev Merkezi, Gobustan & Çamur Volkanı, Hazar Denizi Sahili, Eurovision Merkezi, Bayrak Meydanı.