DİSNEYLAND & PARİS

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

DİSNEYLAND & PARİS

, İstanbul Çıkışlı
  • Ana Kategori :
    Fransa
  • Alt Kategori :
    Yurtdışı Turları
  • Süre :
    5 Gün
649 € dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

DİSNEYLAND & PARİS Kalkış: İstanbul Tur Tarihi : Süre : 5 Gün
Talep Gönder
3* & 4* Oteller
Paris – 4* Courtyard by Marriot vb./ 3* Ibis Hotel vb. Disneyland – 3* Hipark by Adagio vb./ 4* Magic Circus vb.
Dönem
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
09/10/2019
649 €
909 €
649 €
(0-2) 150 €
(3-12) 599 €
(0-2) 649 €
(3-12) 649 €
(0-2) 649 €
(3-12) 649 €

Fiyata Dahil Olanlar

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

— Atlas Global Havayolları ile  İstanbul (IST)– Paris – İstanbul(IST) parkurunda ikram dahil uçak bileti,  — Havalimanı vergileri 

— Seçilen kategori otelde 4 gece oda & kahvaltı bazında konaklama, — Alan/otel/alan transferleri, — Panoramik Paris şehir turu  — Yerel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri — Otel vergileri — Turist Şehir vergileri — Türsab zorunlu mesleki sigortasi —Disneyland Park ve Walt Disney Stüdyoları 2 gün özel giriş bileti dahil!!!

Fiyata Dahil Olmayanlar

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

— Vize ücreti, servis bedeli (120 EURO), — Zorunlu sigorta ücreti (15 EURO) — Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,

— Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL), — Müze ve ören yerleri girişleri, — Şoför tipleri 5 Euro (isteğe bağlı)      

Tur Programı

FLASH PROMOSYON

DİSNEYLAND (2) & PARİS (2)

Atlas Global Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

13 Mart & 10 Nisan & 15 Mayıs & 04, 05 Haziran & 03, 17, 31 Temmuz

10, 11, 28 Ağustos & 09 Ekim  Hareket.. 4 Gece

Disneyland Park ve Walt Disney Stüdyoları 2 gün özel giriş bileti dahil !!!

TÜM TÜRKİYE’DEN ve KIBRIS’TAN İÇ HAT BAĞLANTI İMKANI!***

 

01. Gün                 İSTANBUL – PARİS – DİSNEYLAND

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 07.30’da hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Atlas Global hava yollarının KK 2173 sefer sayılı uçuşu ile saat 10.40’da Paris’e hareket. Yerel saat ile 13.40 ‘da  varış, ardından havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle panoramik şehir turu. Panoramik Şehir turunda Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı( Arc De Triomphe), Eiffel Kulesi, Askeri Müze, Meclis binası, Napoléon'un Mezarı, Louvre Sarayı ve Müzesi, Madlen Kilisesi, Grand Palais, Petit Palais ,Comedie Francais, görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Saat 20.00’den sonra Disneyland oteline transfer.

 

02. Gün             DİSNEYLAND

Kahvaltının ardından Disneyland Park ve Walt Disney Stüdyolarında (çift park) tüm gün eğlenme imkanı. Main Street ve 19. Yüzyıl Amerikan kasabaları, Korsan Adası, Fantezi Ülkesi ve Keşifler Diyarı göreceğimiz yerler arasında. Frontierland’da, Perili Köşkte gezinti yaptıktan sonra, başıboş bir maden treni ile maden tünelleri ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız. Indiana Jones'un Ölüm Tapınağı'nı hızlı trenle gezecek ve sonrasında teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanları’nı ziyaret edeceğiz. Dünyanın dört bir yanından çocukların bizler için söyleyeceği şarkıları teknelere binerek izleyecek ve Disney karakterleriyle tanışacağız. Dileyenler uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat katılacak, hız tutkunları ise Uzay Dağı'ndan aya kadar ulaşabilecekler. Tabii her şeyin yanında nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alışveriş butiği sizi bekliyor. Geceleme Otelinizde.

 

03. Gün             DİSNEYLAND – PARİS

Kahvaltının ardından en geç saat 11.00’e kadar odaların boşaltılması. Disneyland Park ve Walt Disney Stüdyolarında (çift park) tüm gün eğlenme imkanı. Akşam 20.00’de Paris oteline transfer. Geceleme otelinizde

 

04. Gün                 PARİS

Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Paris ikonları ve Seine Nehri turu. (95 Euro). Turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris'in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eiffel Kulesine çıkıyoruz. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri gezisine çıkıyoruz. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta. Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan, hareketli Pigalle Semti’nden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği, Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre tepesine fünikülerle çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacak. Ressamlar tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfüm, kozmetik ürünleri ve saat alabileceğiniz Benlüx mağazasına hareket ediyoruz. Benlüx Mağazasından sonra turumuz sona eriyor. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek  Romantik Paris gece turu. (35 Euro). Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris’i gece panoramik olarak görebilecek Eyfel kulesindeki kısa ışık gösterisini izleyecek, tüm dünyanın en tanınmış caddesi Champs Elysees’de dolaşma fırsatı bulacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Lido Show (140 Euro). 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabilecekler. Tur bitiminde otele transfer.

 

05. Gün                DİSNEYLAND – PARİS – İSTANBUL

Kahvaltının ardından serbest zaman. Uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Notre Damme Katedrali & Lüksemburg Bahçeleri & Panteon turu. (35 Euro). St Michel bölgesindeki Meryem Ana'ya ithaf edilmiş olan dünyaca ünlü Notre Damme Katedrali'ni görüyor ve Lüksemburg Bahçelerine doğru yolumuza devam ediyoruz. Lüksemburg Bahçelerini gördükten sonra, Panteon panoramik olarak görülecektir. Tur sonrası havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Atlas Global hava yollarının KK 2174 sefer sayılı uçuşu ile ile 15.25 ’da İstanbul’a hareket ve Türkiye saati ile 19.55’de Atatürk Havalimanı’na varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.