Kuşpuni Dağ Evi

Yayla Evi
Kuşpuni Dağ Evi, yaylalarıyla dünyaya nam salmış Karadeniz Bölgesi'nin Rize iline bağlı Ayder Yaylası'nda bulunmaktadır. 1996 yılından bu yana faaliyette olan tesis bölgenin ilk turizm işletmeleri arasındadır. Dört yanı çam ormanlarıyla çevrili bir yamaçta kurulmuş tesis bol oksijenli havası ve Kara
Oda Kahvaltı
0 - 6 Yaş arası % 100 İndirim
7 - 12 Yaş arası % 50 İndirim

Kuşpuni Dağ Evi, yaylalarıyla dünyaya nam salmış Karadeniz Bölgesi'nin Rize iline bağlı Ayder Yaylası'nda bulunmaktadır. 1996 yılından bu yana faaliyette olan tesis bölgenin ilk turizm işletmeleri arasındadır. Dört yanı çam ormanlarıyla çevrili bir yamaçta kurulmuş tesis bol oksijenli havası ve Karadeniz yayla kültürünü yaşatan doğal ortamıyla konuklarını ağırlamaktadır.

Oda kahvaltı konseptte hizmet veren Kuşpuni Dağ Evi'nin mutfağında tamamen yöresel, organik ürünler kullanılmakta ve meşhur Karadeniz yemeklerinden oluşan zengin bir menü sunulmaktadır. Tesisin kapalı restoranı ve açık hava terasında yemekler servis edilmektedir. Rakımın 1350 metre olduğu bölgede şehir stresinden tamamen uzak, temiz havada doğa yürüyüşleri yapma ve sağlıklı besinler ile yayla hayatını doyasıya yaşama imkanı bulunmaktadır.

Her biri birbirinden farklı, mütevazi tarzda döşenmiş toplam 15 odaya sahip tesiste ücretsiz Wi-Fi, duş, WC, 24 saat sıcak su ve saç kurutma makinesi gibi olanaklar bulunmaktadır. 12 ay boyunca hizmet veren otelin ortak salonunda kurulu soba üzerinde demlenen çay eşliğinde keyifli sohbetler edilmektedir.
Kuşpuni Dağ Evi'nde 24 saat açık ön büro, araç kiralama, oda servisi ve ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir. Ayder Yaylası kaplıcaları, Palovit Yaylası ve Gelintülü Şelalesi yakın çevrede görülmesi tavsiye edilen yerler arasında ilk akla gelenlerdir.

Talep Gönder