ÖNEMLİ NOTLAR & UYARILAR

TUR ESNASINDA

 

Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucu, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Laz Tour  sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Laz Tour;un sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.

*Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 72 Saat (3 Gün) önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Laz Tour;da saklıdır.

*Turun iptali durumunda Laz Tour iptalini bizzat bildirmek zorundadır.

*Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

*  Yurtdışı Otellerinde Triple (3 kişilik odalarda) ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataklardan küçüktür. Triple odalar 1 Büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır.

* Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı  French Bed  (1 Büyük Çift Kişilik ) Yataklar kullanılmaktadır.

*Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. 0;6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

*Tur içersinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.