Tur Katılım Koşulları

Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 7 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı 
Turun iptali durumunda Laz Tour  iptalini bizzat bildirmek zorundadır. 
Tur içersinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. 
Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. 
Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucu, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Laz Tour  sorumlu değildir. 
Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Laz Tour;un sorumluluğu yoktur. 
Turlarımız Otel, Araç, Tur programı ve Rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. 
Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Haftalık turlarda oturma düzeninde rotasyon uygulanır (En öndeki 4 koltuk 2 şer sıra arkaya kayar. En arka sıradaki 4 kişi en ön koltuklara oturur). 
Araçlarımızda 1 ve 2 numaraları koltuklar araçta rehberimize tahsis edilir, misafirlerimize verilmemektedir.
Ekstra turların günleri; katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre veya benzeri durumlara göre rehber tarafından değiştirilebilir. 
Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısındada geçerlidir. 
Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır. 
Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3. yatak ek yatak veya sofa bed olup, standart yataklardan daha küçüktür.3 ayrı yatak verilmemektedir. 
Double+Child (2 yetişkin+1 çocuk) odalarda çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. 
Çocuk indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
Acente, kategorisi aynı kalmak şartıyla programda belirtilen otelleri değiştirme hakkına sahiptir. 
Ekstra turlar belli bir katılım şartı ile düzenlenir. Katılımın yetersiz olduğu durumlarda düzenlenemez. Katılımcı sayısının yetersiz kaldığı durumlarda fiyatlar rehber tarafından revize edilip yeni bir düzenleme yapılabilir. 
Tur esnasında yerel otoriteler tarafından gezilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen turlar gerçekleştirilmez. Bu turların yapılamamasından Acente sorumlu değildir.
Yurt dışı operasyonlarda minimum katılımcı sayısı 30’dur. 30 kişilik yeterli katılım sayısı sağlanamadığı durumda acenta; turun ertelenmesi, başka bir tarihe alınması veya paranın tamamının iade edilip turun iptal edilmesi hakkını, 7 gün öncesinden bildirmek şartı ile Laz Tour;da saklıdır. .