Konak Hotel Taksim

  • Oda Sayısı: 117
Cevahir Alışveriş Merkezi'ne 3 km, Acıbadem Taksim Hastanesi'ne 500 metre mesafededir. Eski Kent 7 km uzaklıktadır. Konuklar Sultanahmet Meydanı'na toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşabilir. İstanbul Havalimanı 50 km mesafededir.
Oda Kahvaltı
0 - 6 Yaş arası % 100 İndirim
7 - 12 Yaş arası % 50 İndirim

İstanbul'da yer alan bu 4 yıldızlı modern otel, İstanbul Kongre ve Sergi Sarayı'na birkaç adım, Taksim Meydanı'na ise yürüyerek sadece 8 dakika uzaklıktadır. Otelde teras ve 2 restoran bulunmaktadır.

Hotel Konak'ın rengarenk odalarında geleneksel dekor ücretsiz WiFi, LCD TV ve çay-kahve makinesi gibi modern olanaklarla harmanlanmıştır.

Kazan Restaurant'ta mevsimlik malzemelerle hazırlanan tatlı ve tuzlu yiyeceklerden oluşan açık büfe kahvaltı servis edilmektedir. Konuklar yöresel şaraplar eşliğinde dünya mutfaklarından yemekler sunulan Strada Restaurant'ta öğle ve akşam yemeklerinin tadını çıkarabilir.

Hotel Konak'ın resepsiyonu 24 saat açıktır. Resepsiyon çalışanları gezi turları düzenleyebilir, kiralık araba ayarlayabilir ve yerel turistik noktalar hakkında bilgi verebilir.

Konak Hotel, İstanbul'un diğer bölgelerine ulaşım imkanı sunan toplu taşıma bağlantılarına 400 metre mesafededir. Bu otel Dolmabahçe Sarayı'na 750 metre, Galata Kulesi'ne ise 3 km uzaklıktadır. Konak Hotel, Cevahir Alışveriş Merkezi'ne 3 km, Acıbadem Taksim Hastanesi'ne 500 metre mesafededir. Eski Kent 7 km uzaklıktadır. Konuklar Sultanahmet Meydanı'na toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşabilir. İstanbul Havalimanı 50 km mesafededir.

Talep Gönder