Hakkımızda


Acentemiz 2010 yılında Gürcistan’da kurulan ilk Türk Seyahat Acentesi olup misafirlerimizin güveni sayesinde hızla büyüyerek Türkiye’de Kültür ve Turizm Bakanlığı A Grubu Seyahat Acentesi İşletme Belgesi’ni (Laz Turizm Seyahat Acentesi) almıştır. Laz Tour Seyahat Acentesi olarak 2014 yılından itibaren Türkiye’de ve Yurt dışında hizmet vermektedir.


Acentemizin kuruluş amaçlarından biri de Türkiye’de faaliyet gösteren seyahat acentelerinin, başta Gürcistan, Azerbaycan, Ermenistan olmak üzere tüm Yurt dışı organizasyonlarında işbirliği yaparak ülkemizin vatandaşlarına daha iyi hizmet vermek ve profesyonel şekilde ülkelerin tanıtımını sağlamaktır. Acentemiz tüm Türkiye’de ve Yurt dışında hizmet veren profesyonel acentelerden biridir.

Neden Laz Tour?


Laz Tour; Misafir memnuniyetine dayalı hizmet vermektedir. Esnek tur paketleri, herkese ve her keseye uygun otel ve tatil satışları, misafirlerimizin tatillerine unutulmayacak hatıralar sağlayan bir firma olması, yeniliklere ve ticari gelişmelere açık bir yönetimle yönetilmesi, misafirlerimizin belirlediği rotalara uygun olarak profesyonel kadro ile turlar düzenlemesi ve en önemlisi misafirlerimizin tatillerinin kendilerinin belirleyebileceği bir sisteme sahiptir. Arz ve talep ilgisi arttıkça değişik rotalara yönelmekte ve her geçen gün kendini yenileyebilen bir firma olmasıdır.Misyonumuz


 1. 1.   Sektördeki yeniliklerde lider olmak,
 2. 2.   Bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek,
 3. 3.   Teknolojinin tüm imkânlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunmak,
 4. 4.   Toplumsal değerlere sahip çalışma yaşamını sürdürmek,
 5. 5.   Çalışılması tercih edilen şirket olmak

Bireysel Hizmetler


Türkiye, Gürcistan, Azerbaycan ve Ermenistan Ülkelerinde Turizm Sektörü'nde mevcut en geniş ürün ve hizmet yelpazesine sahip olan Laz Tour, her gün bünyesine yeni ürün ve hizmetler katmaya devam etmektedir

 1. 1.   Rehberlik Hizmetleri
 2. 2.   Otel ve Tatil Köyleri
 3. 3.   Havayolu, Karayolu, Denizyolu Ulaşım Hizmetleri
 4. 4.   Kültür Turları
 5. 5.   Gençlik Turları
 6. 6.   Yurt Dışı Tur Paketleri
 7. 7.   Kayak Turları
 8. 8.   Sağlık (Termal Oteller) Tesisleri
 9. 9.   Kiralık Araç Hizmeti
 10. 10.   Balayı (Yurt İçi ve Yurt Dışı Seçenekler) Paketleri

Kurumsal Hizmetler


Laz Tour, büyük, orta ve küçük boy işletmelerin her tür kurumsal seyahat ihtiyacına üstün teknolojisi, cazip fiyat ve koşulları, deneyimi, benzersiz kaynakları ve yüksek hizmet kalitesi ile toplu çözümler sunmaktadır.

 1. 1.   Dış Hat Uçak Biletleri
 2. 2.   İç Hat Uçak Biletleri
 3. 3.   Yurt İçi ve Yurt Dışı Otel Rezervasyonları
 4. 4.   Yurt İçi Rent A Car Rezervasyonları
 5. 5.   Fuar Organizasyonları
 6. 6.   Motivasyon ve Teşvik Gezileri
 7. 7.   Kapalı Grup Organizasyonları
 8. 8.   Açılış, Kutlama ve Benzeri Şirket ve Birlik Organizasyonlar
 9. 9.   Kültür, Sanat, Eğlence ve Benzeri Etkinlik Organizasyonları
 10. 10.   Eğitim ve Araştırma Gezileri

 

Laz Tour Seyahat Hattı, Müşteri Hizmetleri, Çağrı Merkezi, İnternet Hizmetleri ve kurumsal modülü ile şirketlere kurumsal seyahat işlemlerinde birçok avantaj sunmaktadır;

Ürünlerinizin fiyatını sistem hesaplar. Satışını yaptığımız ürünlerin dönemsel fiyatları, aksiyon fiyatları, çocuk indirimi gibi farklı fiyat kategorileri otomatik hesaplanır. Satış elemanlarınızın yanlış fiyat vermesinin önüne geçilir. 


Satış elemanlarınızın hepsi ürünler hakkında tek ve güncel bilgiye ulaşır. Satışı yapılan bir ürünle beraber sunulacak diğer hizmetleriniz (günlük tur, araba kiralama vb…) doğru bilgi ve gerçek fiyatları ile otomatik olarak getirilir.

Rezervasyon adımları müşterilerinizin beklentileri doğrultusunda geliştirildiği için elemanlarınıza proaktif satış desteği sunulur.

Çocuk yaşları dâhil rezervasyon detaylarının baştan alınıp en uygun ürün seçeneklerinin gerçek fiyatlarıyla listelenmesi, ilgilenilen ürüne ait alt seçeneklerin yerinde ve fiyat hesaplanmış olarak getirilmesi, rezervasyonun adım adım ve sistem kontrollü ilerlemesi sayesinde hem oluşabilecek hataları minimuma indirilir hem de satış elemanlarınız rezervasyonu hızlı ve kolay şekilde tamamlamaları sağlanır.


Dünyadan Türkiye’ye Türkiye’den her yere… Laz Tour