Taxim Hill Hotel

  • Oda Sayısı: 60
Hotel Taxim Hill, Lutfi Kirdar Kongre ve Sergi Merkezi'ne sadece 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. Çok sayıda restoran, kafe, bar ve ünlü markaların mağazalarına ev sahipliği ya
Oda Kahvaltı
1 - 6 Yaş arası % 100 İndirim
7 - 12 Yaş arası % 50 İndirim

Taksim Meydanı’nda yer alan Taxim Hill Hotel, modern dekora sahip odaları ve ücretsiz WiFi erişimiyle hizmet vermektedir. Teras restoranı, Boğaz'ın panoramik manzarası eşliğinde kahvaltı sunmaktadır. Taksim Metro İstasyonu sadece 1 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Taxim Hill'in odaları zarif mobilyalarla zevkli bir şekilde dekore edilmiştir. Ses yalıtımlı tüm odalarda klima, minibar ve LCD TV bulunmaktadır.

Tesisin 9. katında yer alan Hill Terrace Restaurant Boğaz manzarası eşliğinde Türk lezzetleri ve iyi bilinen uluslararası yemekler sunmaktadır. Taksimoda Café'de hafif atıştırmalıkların yanı sıra çeşitli Meksika ve Amerikan yemekleri servis edilmektedir.

Hotel Taxim Hill, Lutfi Kirdar Kongre ve Sergi Merkezi'ne sadece 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. Çok sayıda restoran, kafe, bar ve ünlü markaların mağazalarına ev sahipliği yapan İstiklal Caddesi’nin hareketli sokakları sadece 50 metre uzaklıktadır. Demirören Alışveriş Merkezi 450 metre ve Cevahir Alışveriş Merkezi 4 km uzaklıkta yer alır. İstanbul Havalimanı 44 km mesafededir.

Talep Gönder