EURO 2020 Türkiye - İsviçre Maçı Azerbaycan Turu

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

EURO 2020 Türkiye - İsviçre Maçı Azerbaycan Turu

, İstanbul Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Azerbaycan
 • Alt Kategori :
  Azerbaycan Turları, Baku Turları, Hafta Sonu Turları, Vizesiz Turlar, Yurtdışı Turları
 • Süre :
  4 Gün
 • Kapasite :
  55
1,079 € dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

EURO 2020 Türkiye - İsviçre Maçı Azerbaycan Turu Kalkış: İstanbul Tur Tarihi : Süre : 4 Gün
Talep Gönder
4* Otellerde Konaklama
Merkezi Oteller
Dönem
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
20/06/2020-23/06/2020
1,079 €
1,222 €
1,079 €

Fiyata Dahil Olanlar

 • Azerbaijan Havayolları ile Gidiş Dönüş Ekonomi Sınıf Uçak Bileti
 • Havalimanı Vergileri
 • Havaalanı Transferleri
 • Panoromik Baku Şehir Turu
 • Türkçe Rehberlik Hizmetleri
 • Baku Olympic Stadium Transferleri
 • Maç Bileti 3.Kategori ( 1 ve 2. Kategori Biletleri için Müşteri Hizmetlerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz )
 • Otel Konaklama Vergileri
 • Seçilen Otellerde 3 Gece Oda Kahvaltı Konaklama

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Yurt dışı Çıkış Harcı 50 TL
 • Programda Belirtilen Exra Turlar
 • Müze ve Ören Giris Ücretleri
 • Yemekler ve Yemeklerde Alınacak İçecekler

 

Tur Programı

1.Gün 20 Haziran Cumartesi 2020                    İSTANBUL - BAKÜ

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Azerbaycan Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 20:00'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından J2 077 tarifeli sefer sayılı uçuşu ile 22:25’de Bakü’ye uçuş. Yerel saat ile 02:10’da Bakü Haydar Aliyev Havalimanı’na varış. Ardından havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile şehir merkezinde bulunan otelimize yerleşme. Geceleme otelimizde. 


2.Gün 21 Haziran Pazar                    BAKÜ (İSVİÇRE – TÜRKİYE EURO 2020 MAÇI)

​Extra Bakü Turu: Kişi Başı  ( 50 € ).​

Otelde alacak olduğumuz Kahvaltı sonrası serbest zaman veriyoruz. Dilerseniz ekstra düzenlenecek  1918 yılında Bakü Muharebesinde öldürülmüş Azerbaycan Türk'ü ve Türkiye Türk'ü askerlerin defnedildiği yer. 1924-1990 yılları arasında Hiyaban adı değiştirilmiş ve bolşevikler burada eğlence kompleksleri yaparak adını Dağüstü Park olarak değiştirmiş Şehitlik Hiyabanı, Yüksekliyi 190 m-olan. Yapımı için 400 milyon dolar harcanmış 2013 yılında MIPIM tarafından "En iyi Otel ve Turizm kompleksi" ödülünün verildiği 3 Kuleden oluşan Alev Kuleleri, Meclis Binası, Bakü Petrol havzasındaki doğalgazın açığa çıkması ile 4.000 yıldır sönmeyen Ateşin bulunduğu Yanardağ, Dünyaki 3 Mecusi tapınağından biri. Bir zamanlar ebedi sönmez ateşlerin yandığına inanılan bir ateş mabedi Ateşgah, 2013’te hizmete giren 101 bin metrekarelik Haydar Aliyev kültür merkezi gezilerimiz sonrasında serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte toplanıp. Otelimizden özel araçlar ile Bakü Olimpiyat Stadyumuna İsviçre – Türkiye Euro 2020 maçı için hareket. Maçın ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.


3.Gün   22 Haziran 2020   Pazartesi              BAKÜ

Extra Bakü Turu: Kişi Başı  ( 60 € ).​

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Dilerseniz ekstra olarak düzenlenecek Bakü şehir Turu’na katılabilirsiniz. Bu turumuzda, Bakü’nün eski ve yeni güzelliklerini görebileceğimiz Azerbaycan'ın başkenti Bakü'nün tarihî çekirdeği. UNESCO'nun Dünya Miras Komitesi'nin 2000. Yılında Dünya Mirası olarak kabul edilen İçeri Şehir Turu, Abşeronun en muhteşem ve gizemli mimarlık abidesi 28 Metre yüksekliğindeki Kız Kulesi, Unesco korumasındaki 15. yüzyılda Şirvanşahlar hanedanının şahı İbrahim Halilullah'ın döneminde yapılmış Şirvanşahlar Sarayı, 2 Nisan 2002 tarihinde faaliyete başlayan Guinness Rekorlar Kitabı Sertifikası verilen Dünyadaki tek Minyatür Kitap Müzesi, Cuma Camii, Kervansaray (Bukhara) Multani, Klasik Pers şairi Nizami Ganjavi adını taşıyan Bakü şehir merkezinde alışveriş mağazalarının bulunduğu Nizami caddesi, Rasul Zade Caddesi, Hazar denizi sahil gezisi, Eurovizyon Merkezi, Bayrak Meydanı görülecek yerler arasındadır. Ülkenin en önemli müzelerinden olan Azerbaycan Halı Müzesi, sonrasında serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte toplanıp otelimize hareket ediyoruz Geceleme Otelimizde...


4.Gün    23 Haziran 2020 Sallı                BAKÜ - İSTANBUL

Extra Gobustan Turu: Kişi Başı  ( 50 € ).​

Kahvaltı sonrası, Dilerseniz ekstra olarak düzenlenecek Azerbaycan’ın arkeolojik eserler bakımından en zengin bölgesi olan ve UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan Gobustan’a doğru yola çıkıyoruz. Hazar Denizi’nin yakınlarında, eski Şirvan yolu üzerinde bulunan Gobustan; açık hava müzesi olarak da adlandırılan Gobustan gezimizin Rehberimizin belirleyeceği yerde toplanıp havaalanına transfer.. Saat 17:00’da otel lobimizde bizi bekleyen özel araçlar ile Bakü Haydar Aliyev havaalanına transfer. Azerbaycan Hava Yolları tarifeli sefer sayılı uçuşu ile 19:20’de İstanbul Havalimanına uçuş. Yerel saat ile 21:25’de varış. Turumuzun sonu.