Günübirlik Azerbaycan Bakü Turu

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Günübirlik Azerbaycan Bakü Turu

, Baku Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Azerbaycan
 • Alt Kategori :
  Azerbaycan Turları, Baku Turları, Günübirlik Turlar, Günübirlik Yurt dışı Turları, Kültür Turları, Vizesiz Turlar, Yurtdışı Turları
 • Süre :
  Günübirlik

Hergün Kesin Hareketli Günübirlik Özel Azerbaycan Bakü Turu Sadece Laz Tour'da.

48 $ dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Günübirlik Azerbaycan Bakü Turu Kalkış: Baku Tur Tarihi : Süre : Günübirlik
Talep Gönder
Günübirlik Azerbaycan Bakü Turu
Dönem
Fiyat (Kişi Başı)
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
25/09/2021-31/12/2021
48 $
(0-5) 0 $
(6-12) 24 $
(0-5) 48 $
(6-12) 48 $
(0-5) 48 $
(6-12) 48 $

Fiyata Dahil Olanlar

 • 🟢Türkçe Rehberlik Hizmeti,
 • 🟢Lüks Araçlarla Ulaşım,
 • 🟢10 Yıllık Bölge Tecrubesi.

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • ❌ Öğle Yemekleri,
 • ❌ Müze ve Ören Giriş Ücretleri,
 • ❌ Şahsi Harcamalar.

Tur Programı

GÜNÜBİRLİK TAM GÜN BAKÜ ŞEHİR TURU

Otelde alacak olduğumuz Kahvaltı sonrası 1918 yılında Bakü Muharebesinde Şehit edilen  Azerbaycan Türk'ü ve Türkiye Türk'ü askerlerin defnedildiği yer. 1924-1990 yılları arasında Hiyaban adı değiştirilmiş ve bolşevikler burada eğlence kompleksleri yaparak adını Dağüstü Park olarak değiştirmiş Şehitlik Hiyabanı, Yüksekliyi 190 m-olan. Yapımı için 400 milyon dolar harcanmış 2013 yılında MIPIM tarafından "En iyi Otel ve Turizm kompleksi" ödülünün verildiği 3 Kuleden oluşan Alev Kuleleri, Azerbaycan Meclis Binası, UNESCO'nun Dünya Miras Komitesi'nin 2000. Yılında Dünya Mirası olarak kabul edilen İçeri Şehir Turu, Eski Bakü’nün Tarihi ve Mimari incisi Unesco korumasındaki 15. yüzyılda Şirvanşahlar hanedanının şahı İbrahim Halilullah'ın döneminde yapılmış Şirvanşahlar Sarayı, 2 Nisan 2002 tarihinde faaliyete başlayan Guinness Rekorlar Kitabı Sertifikası verilen Dünyadaki tek Minyatür Kitap Müzesi, Cuma Camii, Kervansaray (Bukhara) Multani, Abşeronun en muhteşem ve gizemli mimarlık abidesi 28 Metre yüksekliğindeki Kız Kulesi, Bakü’nün semboli haline gelen 2013’te hizmete giren 101 bin metrekarelik Haydar Aliyev kültür merkezi gezilerimiz sonrasında Klasik Pers şairi Nizami Ganjavi adını taşıyan Bakü şehir merkezinde alışveriş mağazalarının bulunduğu Nizami caddesi, Rasul Zade Caddesi, Hazar denizi sahil gezisi, 2012 Eurovizyon yarışmasının yapıldığı Kristal Salon, 162 metre uzunluğundaki Guinness Rekorlar Kitabı'na "En Uzun Bayrak" olarak geçmiş Bayrak Meydanı, 1909 Yılında yapılan Bakü Bulvarı, Ülkenin en önemli müzelerinden olan 1967 Yılında Bakanlar Kurulu tarafından kurulan Azerbaycan’ın farklı bölgelerinden halı örneklerinin ve uygulamalı sanat örneklerinin sunulduğu Azerbaycan Halı Müzesi, Yaklaşık 10 bin metrekare alana sahip olan Küçük Venedik Su Şehri görülecek yerler arasındadır. sonrasında serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte toplanıp Otelimize dönüş yapıyoruz.

Ulaşım

MINIBUSLER: 2015 model ve üzeri VW VOLT 17+1 koltuklandırma, abs , asr, Klima , 1 adet buzdolabı ,okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı. YAYLA MINUBUSLERI: 14 – 16 Kişilik bölgenin kooperatiflerinden kiralanan 2015 model ve üstü araçlardır. MIDIBUSLER: 2015 model ve üzeri ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu , abs , asr, Klima , 1adet monitör , 1 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı OTOBÜSLER: 2015 model ve üzeri MERCEDES Tourismo & Travego 46+1+1 koltuklandırma, abs , asr, Klima , 2 adet monitör , 2 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı.