Özel Günübirlik Gito Yaylası ve Badara Mezrası Turu Batum Çıkışlı

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Özel Günübirlik Gito Yaylası ve Badara Mezrası Turu Batum Çıkışlı

, Acara Çıkışlı
  • Ana Kategori :
    Gürcistan
  • Alt Kategori :
    Batum Çıkışlı Günübirlik Turlar, Batum Çıkışlı Turlar, Gürcistan Çıkışlı Turlar, Özel Turlar, Yurtdışı Turları
  • Süre :
    Günübirlik

Günübirlik Gito Yaylası ve Badara Mezrası Turu, doğa ve kültürü bir arada deneyimlemek isteyenler için ideal bir seçenektir. Tur sırasında temiz havayı solumak, doğal manzaraların keyfini çıkarmak ve yerel yaşamı keşfetmek için harika bir fırsat sunar. Doğanın sakinliğine ve bölgenin otantik atmosferine kapılıp unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.. Sadece Laz Touur'da!

1 $ dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Özel Günübirlik Gito Yaylası ve Badara Mezrası Turu Batum Çıkışlı Kalkış: Acara Tur Tarihi : Süre : Günübirlik
Talep Gönder
Özel Günübirlik Gito Yaylası ve Badara Mezrası Turu Batum Çıkışlı
Dönem
Fiyat (Kişi Başı)
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
30/05/2024-31/12/2025
1 $
(0-5) 0 $
(0-5) 1 $
(0-5) 1 $

Fiyata Dahil Olanlar

Ulaşım

Rehberlik

Araç içi ikramlar

 

Fiyata Dahil Olmayanlar

Öğle Yemeği

Özel Harcamalar

 

 

  Günübirlik Gito Yaylası ve Badara Mezrası Turu, doğal güzellikleri ve sakin atmosferiyle ünlü Gito Yaylası ve Badara Mezrası'nı keşfetmek için tasarlanmış bir tur programıdır. Bu tur, doğanın kucağındaki huzurlu ortamlarda vakit geçirmek ve muhteşem manzaralar eşliğinde keyifli bir gün geçirmek isteyenler için harika bir seçenektir.

  Tura genellikle bir gün ayrılır ve başlangıç noktası genellikle yaylanın veya mezranın bulunduğu şehir veya kasabadır. Yolculuk boyunca, muhteşem dağ manzaraları ve yeşil doğa eşliğinde keyifli bir sürüş yaparsınız.

  Gito Yaylası, yüksek rakımlı bir yayladır ve temiz havasıyla ünlüdür. Burada, doğanın kucağında yürüyüş yapabilir, yaylanın etkileyici manzarasını seyredebilir ve yayla çevresindeki doğal güzellikleri keşfedebilirsiniz. Ayrıca, yayla hayatını deneyimlemek için yerel halkla etkileşime geçme fırsatı bulabilirsiniz.

  Badara Mezrası ise, bölgedeki yerleşim yerlerinden biridir. Burada geleneksel köy evlerini görebilir, yerel halkın yaşam tarzını ve kültürel mirasını daha yakından tanıyabilirsiniz. Ayrıca, çevredeki doğa yürüyüş parkurlarında keyifli yürüyüşler yapabilir ve bölgenin doğal güzelliklerini keşfedebilirsiniz.

  Günübirlik Gito Yaylası ve Badara Mezrası Turu, doğa ve kültürü bir arada deneyimlemek isteyenler için ideal bir seçenektir. Tur sırasında temiz havayı solumak, doğal manzaraların keyfini çıkarmak ve yerel yaşamı keşfetmek için harika bir fırsat sunar. Doğanın sakinliğine ve bölgenin otantik atmosferine kapılıp unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

 

Tur Programı

Fiyatlarımız temsilidir. Laz Tour olarak, münferit ve özel gruplarla gelen her türlü misafirimiz için buradayız. Kimi zaman yalnız, kimi zaman özel bir grupla, belki de sevdiklerinizle birlikte yolculuk yapmak istersiniz. İşte bu yüzden Laz Tour olarak, münferit ve grup misafirlerimize özel deneyimler sunuyoruz. Herkesin taleplerine ve isteklerine uygun programlar hazırlıyoruz. Sizin hayal ettiğiniz seyahati biz gerçeğe dönüştürelim. İsteklerinizi bize anlatın, uzman kadromuzla size özel bir program oluşturalım. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

ÇAMLIHEMŞİN - ŞENYUVA KÖYÜ – ZİLKALE - PALOVİT ŞELALESİ - ŞİMŞİR ORMANLARI - GİTO YAYLASI - BADARA MEZRASI TURU 

 

Günün Gezi Noktaları;

🟢 Fırtına Vadisi ( Zipline )

🟢 Fırtına Vadisi ( Salıncak )

🟢 Çamlıhemşin 

🟢 Çat Vadisi 

🟢 Şenyuva Köyü ( Çinçiva Köyü )

🟢 Zilkale

🟢 Palovit Şelalesi

🟢 Şimşir Ormanları

🟢 Gito Yaylası Turu

🟢 Badara Mezrası Turu

 

      Gito yaylası turumuz için Batum'da buluşup Sarp sınır kapısı geçiş işlemlerimizi tamamladıktan sonra  aracımızla Hemşin'e doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Burada kısa mola verdikten sonra Gito yaylasına gidiyoruz yaylamıza varıyor ve fotoğraf için kısa mola veriyoruz daha sonra Badara yaylasına kısa bir yolculuk yapıyor ve öğle yemeğimizi burada yiyoruz. Yemekten sonra kısa yayla turumuzu tamamlıyor ve sırasıyla Şimşir ormanı, Palovit şelalesi, Zilkale, Şenyuva köprüsünü ziyaret ederek turumuzu tamamlıyoruz.

      Siz değerli misafilerimizi alış noktalarına götürüp başka turlarımızda görüşmek umuduyla vedalaşıyoruz.

 

 

Ulaşım

MINIBUSLER: 2015 model ve üzeri VW VOLT 17+1 koltuklandırma, abs , asr, Klima , 1 adet buzdolabı ,okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı. YAYLA MINUBUSLERI: 14 – 16 Kişilik bölgenin kooperatiflerinden kiralanan 2015 model ve üstü araçlardır. MIDIBUSLER: 2015 model ve üzeri ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu , abs , asr, Klima , 1adet monitör , 1 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı OTOBÜSLER: 2015 model ve üzeri MERCEDES Tourismo & Travego 46+1+1 koltuklandırma, abs , asr, Klima , 2 adet monitör , 2 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı.