Özel Günübirlik Huser Yaylası Turu Batum Çıkışlı

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Özel Günübirlik Huser Yaylası Turu Batum Çıkışlı

, Acara Çıkışlı
  • Ana Kategori :
    Gürcistan
  • Alt Kategori :
    Batum Çıkışlı Günübirlik Turlar, Batum Çıkışlı Turlar, Gürcistan Çıkışlı Turlar, Özel Turlar, Yurtdışı Turları
  • Süre :
    Günübirlik

Huser Yayla Turu, doğal güzellikleri ve huzurlu atmosferiyle ünlü Huser Yaylası'nı keşfetmek için tasarlanmış bir tur programıdır. Bu tur, doğayla iç içe olmak, muhteşem manzaralar eşliğinde dinlenmek ve temiz havanın tadını çıkarmak isteyenler için ideal bir seçenektir.. Sadece Laz Tour'da!

1 $ dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Özel Günübirlik Huser Yaylası Turu Batum Çıkışlı Kalkış: Acara Tur Tarihi : Süre : Günübirlik
Talep Gönder
Özel Günübirlik Huser Yaylası Turu Batum Çıkışlı
Dönem
Fiyat (Kişi Başı)
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
30/05/2024-31/10/2025
1 $
(0-5) 0 $
(0-5) 1 $
(0-5) 1 $

Fiyata Dahil Olanlar

Ulaşım

Rehberlik

Araç içi ikramlar

 

Fiyata Dahil Olmayanlar

Öğle Yemeği

Özel Harcamalar

 

 

   Huser Yayla Turu, doğal güzellikleri ve huzurlu atmosferiyle ünlü Huser Yaylası'nı keşfetmek için tasarlanmış bir tur programıdır. Bu tur, doğayla iç içe olmak, muhteşem manzaralar eşliğinde dinlenmek ve temiz havanın tadını çıkarmak isteyenler için ideal bir seçenektir.

   Tur genellikle bir gün süren bir programdır. Başlangıç noktası genellikle yaylanın bulunduğu şehir veya kasabadır. Yol boyunca, yeşil dağlar ve göz alıcı manzaralar eşliğinde keyifli bir sürüş yaparsınız.

  Huser Yaylası, yüksek rakımlı bir yayladır ve doğal güzelliğiyle ünlüdür. Burada, yaylanın büyüleyici manzaralarının tadını çıkarabilir, temiz havanın ve sessizliğin keyfini sürebilirsiniz. Ayrıca, yayla çevresinde yer alan yürüyüş parkurlarında keyifli yürüyüşler yapabilir ve bölgenin doğal güzelliklerini keşfedebilirsiniz.

  Tur sırasında, Huser Yaylası'nın yanı sıra çevredeki diğer doğal cazibe merkezlerini de keşfedebilirsiniz. Göllere, şelalelere ve yemyeşil ormanlara yapılan ziyaretlerle doğanın büyüleyici atmosferini deneyimleyebilirsiniz.

  Günübirlik Huser Yayla Turu, doğanın kucaklayıcı atmosferinde huzur bulmak ve doğal güzelliklerin tadını çıkarmak isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Tur sırasında stresi geride bırakabilir, temiz havanın ferahlığını soluyabilir ve unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

Tur Programı

Fiyatlarımız temsilidir. Laz Tour olarak, münferit ve özel gruplarla gelen her türlü misafirimiz için buradayız. Kimi zaman yalnız, kimi zaman özel bir grupla, belki de sevdiklerinizle birlikte yolculuk yapmak istersiniz. İşte bu yüzden Laz Tour olarak, münferit ve grup misafirlerimize özel deneyimler sunuyoruz. Herkesin taleplerine ve isteklerine uygun programlar hazırlıyoruz. Sizin hayal ettiğiniz seyahati biz gerçeğe dönüştürelim. İsteklerinizi bize anlatın, uzman kadromuzla size özel bir program oluşturalım. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

AVUSOR YAYLASI TURU – HUSER YAYLASI TURU

 

 

Günün Gezi Noktaları;

🟢 Fırtına Vadisi ( Zipline )

🟢 Fırtına Vadisi ( Salıncak )

🟢 Çamlıhemşin 

🟢 Ayder Yaylası Turu

🟢 Gelin Tülü Şelalesi

🟢 Avusor Yaylası Turu

🟢 Huser Yaylası Turu

🟢 Huser Yaylası ( Salıncak )

 

FIRTINA VADİSİ - ÇAMLIHEMŞİN - AYDER YAYLASI TURU - GELİN TÜLÜ ŞELALESİ - AVUSOR YAYLASI TURU - HUSER YAYLASI TURU 

 

 

       Huser yaylası turumuz için Batum’da buluşup Sarp sınır geçiş işlemlerimizi tamamladıktan sonra aracımıza biniyoruz. Yol boyunca eşsiz manzaralara şahitlik ederek Fırtına vadisine doğru yola çıkıyoruz. Fırtına vadisine ulaştığımızda heyecan ve adrenalin için zipline yapacağımız yere gidiyoruz. Daha sonrasında rotamıza devam ediyoruz ve yol üzerindeki manzaraları izlerken Çamlıhemşin ilçe merkezine ulaşıyoruz. Hala deresi üzerinde ve Çamlıhemşin merkeze 19 kilometre uzaklıkta ve rakımı 1220 metre yüksekliğinde olan Ayder yaylası ulaşıyoruz. Ayder yaylası bize Kaçkar dağlarının eşsiz manzarasını görme imkânı sunuyor. Sonrasında rakımı 2420 metre olup Rize’nin en ünlü Laz yaylalarından biri olan Avusor yaylasına ulaşıyoruz. Bizi masallar diyarına ulaştıracak yola devam ederken beyaz bulutların yolu olarak da bilinen bulut denizini ve tüm Altıparmak ve Kaçkar dağlarını görme imkânı yakalıyoruz.

       Turumuz sonrasında araçlarımıza binerek Batum’a dönüyor misafirlerimizi alış noktalarına bırakıyoruz. Diğer turlarımızda görüşmek umudu ile sizlerle vedalaşıyoruz.

 

Ulaşım

MINIBUSLER: 2015 model ve üzeri VW VOLT 17+1 koltuklandırma, abs , asr, Klima , 1 adet buzdolabı ,okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı. YAYLA MINUBUSLERI: 14 – 16 Kişilik bölgenin kooperatiflerinden kiralanan 2015 model ve üstü araçlardır. MIDIBUSLER: 2015 model ve üzeri ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu , abs , asr, Klima , 1adet monitör , 1 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı OTOBÜSLER: 2015 model ve üzeri MERCEDES Tourismo & Travego 46+1+1 koltuklandırma, abs , asr, Klima , 2 adet monitör , 2 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı.