Özel Günübirlik Pokut Yaylası Turu Batum Çıkışlı

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Özel Günübirlik Pokut Yaylası Turu Batum Çıkışlı

, Acara Çıkışlı
  • Ana Kategori :
    Gürcistan
  • Alt Kategori :
    Batum Çıkışlı Günübirlik Turlar, Batum Çıkışlı Turlar, Gürcistan Çıkışlı Turlar, Özel Turlar, Yurtdışı Turları
  • Süre :
    Günübirlik

Pokut Yayla Turu, doğa ile iç içe olmayı sevenler, doğal manzaraların ve temiz havanın keyfini çıkarmak isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Tur sırasında stresi geride bırakabilir, doğanın kucağında huzur bulabilir ve unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.. Sadece Laz Tour'da!

1 $ dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Özel Günübirlik Pokut Yaylası Turu Batum Çıkışlı Kalkış: Acara Tur Tarihi : Süre : Günübirlik
Talep Gönder
Özel Günübirlik Pokut Yaylası Turu Batum Çıkışlı
Dönem
Fiyat (Kişi Başı)
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
21/04/2024-31/10/2025
1 $
(0-5) 0 $
(0-5) 1 $
(0-5) 1 $

Fiyata Dahil Olanlar

Ulaşım

Rehberlik

Araç içi ikramlar

 

Fiyata Dahil Olmayanlar

Öğle Yemeği

Özel Harcamalar

 

 

   Günübirlik Pokut Yayla Turu, doğal güzellikleriyle ünlü Pokut Yaylası'nı keşfetmek için tasarlanmış bir tur programıdır. Bu tur, doğa ile iç içe olmak, muhteşem manzaralar eşliğinde dinlenmek ve temiz havanın tadını çıkarmak isteyenler için ideal bir seçenektir.

   Tur genellikle bir gün süren bir programdır. Başlangıç noktası genellikle yaylanın bulunduğu şehir veya kasabadır. Yol boyunca, yeşilliklerle çevrili dağ yollarında keyifli bir sürüş yaparsınız.

  Pokut Yaylası, yüksek rakımlı bir yayladır ve doğal güzelliğiyle ünlüdür. Burada, muhteşem dağ manzaralarını seyredebilir, yayla çevresinde yürüyüş yapabilir ve temiz havanın keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca, yayla hayatını deneyimlemek için yerel halkla etkileşime geçme fırsatı bulabilirsiniz.

  Tur sırasında, Pokut Yaylası'nın etkileyici manzaralarının yanı sıra çevredeki doğal güzellikleri de keşfedebilirsiniz. Yürüyüş parkurları, şelaleler ve göller gibi doğal cazibe merkezlerini ziyaret edebilir ve bölgenin huzurlu atmosferinin tadını çıkarabilirsiniz.

   Günübirlik Pokut Yayla Turu, doğa ile iç içe olmayı sevenler, doğal manzaraların ve temiz havanın keyfini çıkarmak isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Tur sırasında stresi geride bırakabilir, doğanın kucağında huzur bulabilir ve unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

 

Tur Programı

Fiyatlarımız temsilidir. Laz Tour olarak, münferit ve özel gruplarla gelen her türlü misafirimiz için buradayız. Kimi zaman yalnız, kimi zaman özel bir grupla, belki de sevdiklerinizle birlikte yolculuk yapmak istersiniz. İşte bu yüzden Laz Tour olarak, münferit ve grup misafirlerimize özel deneyimler sunuyoruz. Herkesin taleplerine ve isteklerine uygun programlar hazırlıyoruz. Sizin hayal ettiğiniz seyahati biz gerçeğe dönüştürelim. İsteklerinizi bize anlatın, uzman kadromuzla size özel bir program oluşturalım. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

FIRTINA VADİSİ - ÇAMLIHEMŞİN - ÇİNÇİVA KÖYÜ - ZİLKALE - PALOVİT ŞELALESİ - SAL YAYLASI TURU - POKUT YAYLASI TURU  

 

Günün Gezi Noktaları;

🟢 Fırtına Vadisi ( Zipline )

🟢 Fırtına Vadisi ( Salıncak )

🟢 Çamlıhemşin 

🟢 Çinçiva Köyü

🟢 Çat Vadisi

🟢 Zil Kale Turu

🟢 Palovit Şelalesi Turu

🟢 Sal Yaylası Turu

🟢 Pokut Yaylası Turu

 

 

FIRTINA VADİSİ - ÇAMLIHEMŞİN - ÇİNÇİVA KÖYÜ - ZİLKALE - PALOVİT ŞELALESİ - SAL YAYLASI TURU - ŞEN YUVA KÖPRÜSÜ - POKUT YAYLASI TURU.

 

       Pokut yaylası turumuz için Batum’da buluşuyor Sarp sınır geçiş işlemlerimizi tamamladıktan sonra aracımıza binerek Fırtına vadisine doğru yola çıkıyoruz.  Fırtına vadisine ulaştığımızda heyecan ve adrenalin için zipline yapacağımız yere gidiyoruz. Daha sonrasında rotamıza devam ediyoruz ve yol üzerindeki manzaraları izlerken Çamlıhemşin ilçe merkezine ulaşıyoruz. Yöredeki tarihi köprülerden Çinçiva / Şenyuva köprüsünü ziyaret ediyor ve fotoğraf çekiyoruz. Daha sonrasında geçmişi 200 yıla dayanan Ermenice adı ‘rüzgârlı vadi’ anlamına gelen Pokut yaylasına gidiyoruz. Burada 15 dakikalık bir patika yolda yürüyerek ilerliyor ve Sal yaylasına ulaşıyoruz. Sal yaylasının doğasındagüneş eşliğinde keyifli dakikalar geçiriyor ve fotoğraflar çekiyoruz. Tur dönüşü Rize’nin en gür şelalelerinden biri olan Palovit Şelalesine ve Zilkale’ye yaptığımız ziyaretler ile turumuzu sonlandırıyoruz.

       Turumuz sonrasında araçlarımıza binerek Batum’a dönüyor misafirlerimizi alış noktalarına bırakıyoruz. Diğer turlarımızda görüşmek umudu ile sizlerle vedalaşıyoruz.

Ulaşım

MINIBUSLER: 2015 model ve üzeri VW VOLT 17+1 koltuklandırma, abs , asr, Klima , 1 adet buzdolabı ,okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı. YAYLA MINUBUSLERI: 14 – 16 Kişilik bölgenin kooperatiflerinden kiralanan 2015 model ve üstü araçlardır. MIDIBUSLER: 2015 model ve üzeri ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu , abs , asr, Klima , 1adet monitör , 1 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı OTOBÜSLER: 2015 model ve üzeri MERCEDES Tourismo & Travego 46+1+1 koltuklandırma, abs , asr, Klima , 2 adet monitör , 2 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı.