Uçaklı Batum Turu 3 Gece 4 Gün

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Uçaklı Batum Turu 3 Gece 4 Gün

, İstanbul Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Gürcistan
 • Alt Kategori :
  Batum Turları, Deniz Yıldızı, Gürcistan Konaklamalı Turları, Gürcistan Turları, Hafta Sonu Turları, Karadeniz Turları, Konaklamalı Yurt dışı Turları, Kültür Turları, Uçaklı Turlar, Vizesiz Turlar, Yurtdışı Turları
 • Süre :
  4 Gün
 • Vize :
  Vizesiz Kimlikle Geçiş
 • Kapasite :
  45

İstanbul çıkışlı Uçaklı Batum Turu, Batum şehrini keşfetmek ve Karadeniz'in güzelliklerini deneyimlemek için ideal bir seçenektir. Uçakla seyahat ederek zaman kazanabilir, Batum'un turistik ve doğal mekanlarını gezebilir, yerel lezzetleri tadabilir ve unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz.. Sadece Laz Tour'da!

170 $ dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Uçaklı Batum Turu 3 Gece 4 Gün Kalkış: İstanbul Tur Tarihi : Süre : 4 Gün
Talep Gönder
5* Welmond Hotel & Casino Batumi
Dönem
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
23/06/2024-30/06/2024
287 $
481 $
287 $
(0-2) 0 $
(3-12) 144 $
(0-2) 287 $
(3-12) 287 $
01/07/2024-31/08/2024
315 $
529 $
315 $
(0-2) 0 $
(3-12) 157 $
(0-2) 315 $
(3-12) 315 $
01/09/2024-30/09/2024
287 $
481 $
287 $
(0-2) 0 $
(3-12) 144 $
(0-2) 287 $
(3-12) 287 $
01/10/2024-31/10/2024
209 $
345 $
209 $
(0-2) 0 $
(3-12) 105 $
(0-2) 209 $
(3-12) 209 $
01/11/2024-30/11/2024
190 $
309 $
190 $
(0-2) 0 $
(3-12) 95 $
(0-2) 190 $
(3-12) 190 $
01/12/2024-25/12/2024
170 $
267 $
170 $
(0-2) 0 $
(3-12) 85 $
(0-2) 170 $
(3-12) 170 $

Fiyata Dahil Olanlar

🟢Otelimizde 3 Gece Oda Kahvaltı Konaklama, 

🟢Havalimanı – Otel – Havalimanı Transferleri, 

🟢Sarp - Otel - Sarp Transferleri,

🟢Laz Tour Bölge Tecrubesi.

Fiyata Dahil Olmayanlar

🔴 Gidiş - Dönüş Uçak Biletleri,

🔴 Alınacak olan Yemekler,

🔴 Yurtdisi Çıkış Harcı (150 TL)

🔴 Programda Belirtilen Ekstra Turlar.

 

   İstanbul çıkışlı Uçaklı Batum Turu, Batum şehrini keşfetmek ve Karadeniz'in eşsiz güzelliklerini deneyimlemek için tasarlanmış bir tur programıdır. Bu tur, İstanbul'dan başlayarak Batum'a uçakla yapılan bir seyahati içerir.

   Tur 3 gece 4 gün sürer ve Batum'u keşfetmek için yeterli zaman sağlar. İstanbul'dan uçağa binerek Batum'a ulaşır ve yerel rehberler eşliğinde şehri gezmeye başlarsınız.

  Batum, Gürcistan'ın Karadeniz kıyısında bulunan canlı bir şehirdir. Tur sırasında, şehirdeki önemli turistik noktaları ziyaret edebilirsiniz. Batum Sahili'nde yürüyüş yapabilir, ünlü Batum Botanik Bahçesi'ni ziyaret edebilir ve yerel lezzetleri deneyimleyebileceğiniz restoranlarda mola verebilirsiniz.

   Ayrıca, tur kapsamında Batum'da serbest zaman da bulunabilir. Serbest zamanınızda şehri kendi başınıza keşfedebilir, alışveriş yapabilir veya sahilin keyfini çıkarabilirsiniz. Batum, gece hayatıyla da ünlüdür, bu yüzden gece eğlencesi için de farklı seçenekler bulabilirsiniz.

  Tur programı ayrıca Batum'un çevresindeki doğal güzellikleri de keşfetme fırsatı sunabilir. Gürcistan'ın Karadeniz sahil şeridinde yer alan diğer turistik noktaları ziyaret edebilir, plajların tadını çıkarabilir veya doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz.

  Özet olarak, İstanbul çıkışlı Uçaklı Batum Turu, Batum şehrini keşfetmek ve Karadeniz'in güzelliklerini deneyimlemek için ideal bir seçenektir. Uçakla seyahat ederek zaman kazanabilir, Batum'un turistik ve doğal mekanlarını gezebilir, yerel lezzetleri tadabilir ve unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Tur Programı

ÖNEMLİ DUYURU

 

* Bugünden itibaren (15 Haziran) Gürcistan'a girişlerde aşı veya PCR testi şartı aranmayacağı öğrenilmiştir.

Bu çerçevede, vatandaşlarımızın Gürcistan'a giriş yaparken aşı sertifikası veya PCR test sonucu ibraz etmesine gerek bulunmamaktadır.

 

* 1 Eylül 2019’dan itibaren Yeni Tip Biyometrik Kimlik kartı kullanılması gerekmektedir, Eski nüfus cüzdanı ile yurtdışına çıkış yapamamaktadırlar.

*Türkiye'den sadece kimlik belgesiyle gerçekleştirilecek seyahatlerde Uluslararası Sivil Havacılık Teşkilatı (ICAO) 9303 belgesindeki standartlara uygun, "fotoğraflı" kimlik kartı zorunlu oldu. İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü'nün "Seyahat Belgesi Olarak Kullanılan TC Kimlik Kartları" konulu genelgesinde, Türkiye'den GÜRCİSTAN ile ikili anlaşmaların imzalandığı ülkelere giriş çıkışlarda fotoğraflı kimlik şartı getirildi. Bu nedenle Bebekler dahil herkesin kimlik kartında biyometrik fotoğraf bulunması zorunludur.

Saygıyla Duyurulur.

 

VİZESİZ KİMLİK İLE YURTDIŞI TURU

3 GECE 4 GÜN 

 

1.Gün : ISTANBUL - BATUM

İstanbul Havalimanından TK 392 Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile saat 13.50’de Batum'a hareket. Yerel saat ile saat 16.45’de Batum’a varış. Varışımızı takiben aracımız ile tercih etmiş​ olduğunuz otelimize hareket. Otele yerleşme ve serbest zaman. Geceleme Otelimizde.

Extra Gece Turu : Kişi Başı 25 USD

Dileyen misafirlerimize aksam saatlerinde sokakların aydınlatılması ile güzel bir görünüm oluşturan Batum gece turunu gerçekleştiriyoruz. Şehir turunda ilk gezi yerimiz müzik ve ışığın muhteşem uyumu içerisinde hareket ettiği su dansını izleyeceğimiz. Büyük Su Oyunları olacaktır. Su gösterisi sonrası farklı ve dikkat çekici yapılardan ters şişe şeklinde tasarlanmış Adalet Sarayı,  ters bina şeklinde tasarlanan ters restaurant  (White Restaurant) gibi ilgimizi çekecek olan  yapıları gördükten sonra  Ali ve Nino’nun heykeline hareket ediyoruz. Burada rehberimizden Kurban Said tarafından kaleme alınmış Romeo ve Juliet’in tahtını alabilecek aşk hikayesini rehberimizden dinledikten sonra müzik ve ışığın muhteşem uyumu içerisindeki dansını izleyebileceğimiz şehir merkezinde yer alan Küçük Su Oyunlarındaki suyun dansını izliyor ve turumuzu tamamladıktan sonra otelimize dönüyoruz.


2.Gün : BATUM

Extra Batum Turu : Kişi Başı 45 USD ( ÖĞLE YEMEĞİ DAHİL)

Otelde aldığımız kahvaltının ardından ilk durağımız olan  Batum Botanik Bahçesine doğru hareket ediyoruz. Halk tarafından Mtsvane Kontshi  (Yeşil Burun) olarak bilinen bölgesinde bulunan, Rus botanikçi Krasnov tarafından kurulan dünyanın 2. Büyük Batum Botanik Bahçesini rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Doğasıyla büyüleyici bu yeşil burunu gezdikten sonra öğle yemeğimizi alacağımız restoranımıza gidiyoruz. Öğle yemeğimizden sonra Tarihi Meryem Ana Katedral Kilisesi, Rus Ortodoks Kilisesi, Ermeni Ortodoks Kilisesi, Tarihi Orta Camisi, güzel bir şehir planlaması örneği olan Avrupa Meydanında Batum şehrinin simgesi haline gelmiş olan Medea Heykeli önünde fotoğraflarımızı alırken rehberimizden Altın Post Efsanesi dinliyoruz. Sonrasında çevredeki eski Sovyet Mimarileri gördükten sonra  Tiyatro Meydan'ına gidiyoruz. Tiyatro meydanında 15.yy'da İtalya'da yapılan Poseidon Heykelinin benzerini görüyoruz.  Drama Tiyatrosunun fotoğraflarını aldıktan sonra eski Batum Bulvarına ilerliyoruz. İlgi çekici modern mimarilerden biri olan  özel tasarım nikah salonunu  görüyoruz. Eski Batum Bulvarında bulunan fiskiyelerde fotoğraflarımızı aldıktan sonra deniz kenarında bir çay kahve molası veriyoruz. Gezilerimiz sonrası otele dönüyoruz. Konaklama otelde.


3.Gün : BATUM

Otelimizde aldığımız kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimize ekstra Makhunseti ve Gonio turu.

Extra Makhunseti Turu : Kişi Başı  40 USD ( ÖĞLE YEMEĞİ DAHİL)

Kaynağı Bayburt'dan gelen, Çoruh (Chorokhi) nehrinin üstünden geçip Gonio (Apsaros) Kalesine varıyoruz. Hz. İsa'nın 12 havarisinden biri olan Matta'nın mezarının bulunduğu bu kaleyi gördükten sonra Sovyet döneminde kullanılan atış poligonları panoramik olarak görüyoruz.  Ardından yöresel öğle yemeğimizi almak amacı ile otantik şarap evine (Adjarian Wine House) gidiyoruz. Yemek öncesi şarap yapımı hakkında bilgi aldıktan sonra, yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası eski dönemdeki Gürcü Kraliçesi Tamar Mepe’nin yaptırmış olduğu Makhuntseti Taş Köprüsü ve bir doğa harikası olan Makhuntseti Şelalesi geziyoruz. Gezilerimiz sonrası otele dönüş.


4.Gün : BATUM –BATUM HAVALİMANI

Sabah Saat 12:00 de Otelimiz lobisinde buluşup şehir merkezinde serbest zaman veriyoruz, Saat 15:00 de rehberimizin belirleyeceği yerde buluşup Havalimanı’na transfer. 17:35 Türk Havayolları’nın TK 393 sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 18.35’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. 

 

 

 

GÜMRÜK GEÇİŞLERİ HAKKINDA

*Türkiye ve Gürcistan vatandaşlarının iki ülke arasında nüfus cüzdanlarıyla seyahat etmelerini sağlayan düzenlemenin 10 Aralık 2011’de yürürlüğe girmesiyle vatandaşlarımız, Gürcistan’a, her girişte 90 günü aşmayan seyahatleri için vizesiz ve “Yeni Tip Biyometrik Kimlik Kartı” veya geçerli pasaportlarıyla seyahat edebilirler. Bunun dışındaki kimlik kartları ile (ehliyet vs.) geçiş yapılamamaktadır.

* 1 Eylül 2019’dan itibaren Yeni Tip Biyometrik Kimlik kartı kullanılması gerekmektedir, Eski nüfus cüzdanı ile yurtdışına çıkış yapamamaktadırlar.

*Sarp sınır geçişinde dönemsel yoğunluklardan dolayı geçiş işlemlerinde gecikme yaşanabilir, bu konuda rehberiniz gereken uyarılarda bulunacaktır.

*Nüfus cüzdanlarıyla Gürcistan’a gitmek üzere ülkemizden çıkacak vatandaşlarımıza çıkış işlemlerini gerçekleştiren görevlilerce “Giriş-Çıkış Formu” verilmektedir. Vatandaşlarımızın bu belgeyi Gürcistan’da kaldıkları süre boyunca yanlarında taşımaları ve ülkemize geri girişlerinde nüfus cüzdanlarıyla birlikte hudut görevlilerine ibraz etmeleri zorunludur.

*Herhangi bir sebeple Gürcistan’da 90 günden fazla kalmak isteyen ve oturma izni müracaatında bulunacak olan vatandaşlarımızın Gürcistan’a girişlerinde pasaport kullanmaları gerekmektedir.

*İki ülke vatandaşlarının nüfus cüzdanlarıyla seyahatleri yalnızca Türkiye ve Gürcistan arasında mümkündür. Üçüncü ülkelere seyahatler için pasaport gerekecektir.

*Nüfus cüzdanıyla Gürcistan’a seyahat edecek 18 yaşından küçük vatandaşlarımız, mevzuatımız uyarınca anne ve babalarının birlikte nezaretinde veya yanlarında bulunmayan anne ve babasının yazılı resmi muvafakatini ibraz etmek suretiyle ülkemizden çıkış işlemi yapabileceklerdir.

*Sadece nüfus cüzdanıyla seyahat eden vatandaşlarımızın nüfus cüzdanlarını kaybetmeleri olasılığına binaen, Tiflis Büyükelçiliğimizde veya Batum Başkonsolosluğumuzda ülkemize geçişlerini teminen geçici pasaport müracaatlarında bulunabilmeleri için yanlarında fotoğraflı bir başka belgeyi daha (ehliyet, öğrenci kimliği v.s.) bulundurmaları önem arzetmektedir.

*Gürcistan’a seyahat edecek vatandaşlarımızın pasaportlarında, Abhazya’ya ve Güney Osetya’ya deniz yoluyla ve/veya başka ülkeler üzerinden seyahat ettiklerini gösteren damga veya mühür bulunduğu takdirde Gürcistan’a girişlerinde hapis ve/veya para cezasına çarptırılmaları söz konusu olabilecektir.

*Gürcistan’a seyahat edecek vatandaşlarımızın yanlarında 30.000 Lari veya üzerindeki bir meblağa tekabül eden Türk Lirası/döviz bulundurmaları halinde, Gürcistan gümrük memurlarına önceden sözlü veya yazılı olarak paralarını beyan etmeleri önem taşımaktadır. Beyan edilmeyen nakit paraya, Gürcistan mevzuatı uyarınca el konulmaktadır.

 

GÜMRÜK FORMALİTELERİ

4458 sayılı Gümrük Kanunun 167 nci maddesi, 07.07.2010-2010/659 ve 15.03.2011-2011/1546 tarihli-sayılı Bakanlar Kurulu Kararları ile değişik 2009/15481 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı eki "4458 sayılı Gümrük Kanununun Bazı Maddelerinin Uygulanması Hakkında Karar, 19.04.2011 tarihli ve 2011/23 sayılı Genelge.

Yolcu beraberi hediyelik eşya muafiyeti nedir?

Muafiyet, her bir yolcu için toplam gerçek kıymeti 430 Avro'yu geçmeyen eşya için uygulanır. Ancak, 15 yaşından küçük yolcular için bu miktar 150 Avro olarak uygulanır.

Yolcu beraberinde getirilen Ek-9 sayılı liste kapsamı “A) Tüketim Maddeleri” bölümünde yer alan eşya için muafiyet nasıl uygulanır?

Yurda giriş yapan yolcuların Karar eki Ek-9 liste kapsamı “A) Tüketim Maddeleri” bölümünde yer alan eşyaya, yolcu beraberinde olmak kaydıyla, muafiyet tanınacaktır.

Tütün ve tütün ürünleri ile alkollü ürünler için muafiyet hakkı karşısında yazılı miktarı aşmamak kaydıyla her bir ürün için ayrı ayrı kullanılabilir. Ayrıca, tütün ve tütün ürünleri ile alkollü ürünlere ilişkin muafiyet hakkından, 18 yaşın altındaki yolcular faydalanamayacaktır.

Muafiyet kapsamındaki eşya tür ve miktarları şu şekildedir:

 

TÜTÜN VE TÜTÜN ÜRÜNLERİ

 

1- Sigaralar 600 adet ( 3 Karton )

2- Sigarillolar (her biri 3 gr.dan ağır olmayan purolar) 100 adet

3- Puro 50 adet

4- Kıyılmış tütün (200 yaprak sigara kağıdı ile) 250 gr.

5- Pipo tütünü 250 gr.

 

ALKOLLÜ ÜRÜNLER

1- Alkol derecesi % 22’yi geçen alkol ve alkollü içkiler 1 lt.

2- Alkol derecesi % 22’yi geçmeyen alkol ve alkollü içkiler 2 lt.

 

KOZMETİK ÜRÜNLER

600 ml’yi aşmamak kaydıyla kolonya, parfüm, lavanta, esans veya losyon ile 5 adet cilt bakım ürünü ve makyaj malzemesi.

 

GIDA ÜRÜNLERİ

1- Çay 1 kg.

2- Çözülebilir hazır kahve 1 kg.

3- Kahve 1 kg.

4- Çikolata 1 kg.

5- Şekerden mamul yiyecek 1 kg.

İsteyen yolcular 1 kg çikolata veya 1 kg. şekerden mamul yiyecek haklarının tamamını yani 2 kg.lık hakkı söz konusu eşyadan sadece birisi için kullanabilirler.

Hotel Intourist Palace

,

Karadeniz'in popüler tatil beldelerinden Batum'da yer alan Hotel Intourist Palace, en yakın plaja 300 metre mesafededir. Otelin klimalı odalarında minibar, LCD TV ve ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır.Intourist'in odaları, parlak renkler ve ahşap mobilyalarla klasik bir şekilde dekore edilmiştir.

Karadeniz'in popüler tatil beldelerinden Batum'da yer alan Hotel Intourist Palace, en yakın plaja 300 metre mesafededir. Otelin klimalı odalarında minibar, LCD TV ve ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır.Intourist'in odaları, parlak renkler ve ahşap mobilyalarla klasik bir şekilde dekore edilmiştir. Tüm odalarda küvetli özel banyo ve balkon yer almaktadır. Odalarda uydu TV mevcuttur.Seaside Bulvarı otele sadece 250 metre mesafededir. Liman ise Intourist'e 1 km uzaklıktadır. Ana Meydan 200 metre mesafededir.

Intourist Palace'nin konukları otelin fitness merkezi ve yüzme havuzlarından yararlanabilirler. Otel bünyesinde bir casino da yer almaktadır. Spa ve sağlıklı yaşam merkezinde hidromasajlı havuz, sauna, buhar banyosu ve masaj salonu bulunmaktadır.

Otelin restoranında İtalyan yemekleri servis edilir. Otelde bir de bar vardır.

Restoran, Bar, 24-Saat Açık Resepsiyon, Gazeteler, Teras, Engelli Konuklar için Odalar/İmkanlar, Asansör, Hızlı Check-In/Check-Out, Emanet Kasası, Isıtma, Bagaj Muhafazası, 

 Karadeniz'in popüler tatil beldelerinden Batum'da yer alan Hotel Intourist Palace, en yakın plaja 300 metre mesafededir. Otelin klimalı odalarında minibar, LCD TV ve ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır.Intourist'in odaları, parlak renkler ve ahşap mobilyalarla klasik bir şekilde dekore edilmiştir. Tüm odalarda küvetli özel banyo ve balkon yer almaktadır. Odalarda uydu TV mevcuttur.Seaside Bulvarı otele sadece 250 metre mesafededir. Liman ise Intourist'e 1 km uzaklıktadır. Ana Meydan 200 metre mesafededir.

Intourist Palace'nin konukları otelin fitness merkezi ve yüzme havuzlarından yararlanabilirler. Otel bünyesinde bir casino da yer almaktadır. Spa ve sağlıklı yaşam merkezinde hidromasajlı havuz, sauna, buhar banyosu ve masaj salonu bulunmaktadır.

Otelin restoranında İtalyan yemekleri servis edilir. Otelde bir de bar vardır.

Hotel Intourist Palace Tesisinin Özellikleri

Restoran, Bar, 24-Saat Açık Resepsiyon, Gazeteler, Teras, Engelli Konuklar için Odalar/İmkanlar, Asansör, Hızlı Check-In/Check-Out, Emanet Kasası, Isıtma, Bagaj Muhafazası,  Otelde Mağazalar Mevcut, Klima

Sauna, Fitness Merkezi, Kumarhane, Spa & Sağlık Merkezi, Masaj, Bilardo, Hidromasajlı Küvet, Türk Hamamı/Buhar Banyosu, Kapalı Yüzme Havuzu, Açık Yüzme Havuzu, Kapalı Yüzme Havuzu (yıl boyu)

Oda Servisi, Toplantı/Ziyafet İmkanları, İş Merkezi, Çamaşırhane, Kuru Temizleme, Kuaför/Güzellik Salonu, Odaya Servis Kahvaltı, Ütü Hizmeti, Döviz Alım Satım, Hatıra Eşyası/Hediyelik Dükkanı, Tur Danışma, Faks/Fotokopi, Bilet Hizmeti, Tesis içi ATM/Bankamatik, Gece Kulübü/ DJ, Özel Check-in/-out, Transfer Servisi (ücretli)

Ücretsiz! Wi-fi otel genelinde mevcuttur ve ücretsizdir.

Karadeniz'in popüler tatil beldelerinden Batum'da yer alan Hotel Intourist Palace, en yakın plaja 300 metre mesafededir. Otelin klimalı odalarında minibar, LCD TV ve ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır.Intourist'in odaları, parlak renkler ve ahşap mobilyalarla klasik bir şekilde dekore edilmiştir. Tüm odalarda küvetli özel banyo ve balkon yer almaktadır. Odalarda uydu TV mevcuttur.Seaside Bulvarı otele sadece 250 metre mesafededir. Liman ise Intourist'e 1 km uzaklıktadır. Ana Meydan 200 metre mesafededir.

Intourist Palace'nin konukları otelin fitness merkezi ve yüzme havuzlarından yararlanabilirler. Otel bünyesinde bir casino da yer almaktadır. Spa ve sağlıklı yaşam merkezinde hidromasajlı havuz, sauna, buhar banyosu ve masaj salonu bulunmaktadır.

Otelin restoranında İtalyan yemekleri servis edilir. Otelde bir de bar vardır.

Hotel Intourist Palace Tesisinin Özellikleri

Restoran, Bar, 24-Saat Açık Resepsiyon, Gazeteler, Teras, Engelli Konuklar için Odalar/İmkanlar, Asansör, Hızlı Check-In/Check-Out, Emanet Kasası, Isıtma, Bagaj Muhafazası, 

Piazza Inn

,

Batum Eski Kenti'nin merkez meydanında, Karadeniz sahiline 10 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan Piazza Inn, 24 saat açık resepsiyon hizmeti sunar. Modern odalar klimalıdır.

Batum Eski Kenti'nin merkez meydanında, Karadeniz sahiline 10 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan Piazza Inn, 24 saat açık resepsiyon hizmeti sunar. Modern odalar klimalıdır.

Piazza'daki odalarda düz ekran TV ve duşlu banyolar vardır.

Piazza Inn, Gürcü restoranı Mimino, Avrupa restoranı Marco Polo, La Brioche Café ve Quiet Woman Irish Pub ile hizmet vermektedir. Her akşam meydandaki canlı müzik performanslarının tadını çıkarabilirsiniz. Merkez Parkı 7 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Piazza Inn, Batum Havalimanı'na 6 km ve Kutaisi Havaalanı'na 120 km uzaklıktadır. Talep üzerine her iki havaalanına da transfer sağlanmaktadır. 

 

Bu, bağımsız değerlendirmelere göre konuklarımızın Batum noktasında en beğendikleri kesim.

 

Bu tesis ayrıca Batum'daki en iyi fiyat/fayda oranına sahip! Bu şehirdeki diğer tesislerle karşılaştırıldığında konuklar paralarının karşılığında daha fazlasını alıyorlar.