İstanbul Hareketli Gürcistan Tiflis Turu 2 Gece 3 Gün

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

İstanbul Hareketli Gürcistan Tiflis Turu 2 Gece 3 Gün

, İstanbul Çıkışlı
  • Ana Kategori :
    Gürcistan
  • Alt Kategori :
    Gürcistan Konaklamalı Turları, Gürcistan Turları, Hafta Sonu Turları, Konaklamalı Yurt dışı Turları, Kültür Turları, Tiflis Turları, Vizesiz Turlar, Yurtdışı Turları
  • Süre :
    3 Gün

İstanbul’dan başlayan ve 2 Gece 3 Gün süren muazzam Tiflis Turu ile sıradışı bir seyahat deneyimine hazır olun! Bu özel yolculukta, Istanbul'un eşsiz enerjisini yanınıza alarak, Gürcistan'ın büyüleyici başkenti Tiflis'i keşfetme ayrıcalığı yaşayacaksınız. Renkli sokakları, zengin tarihi ve lezzet dolu kültürüyle Tiflis'in gizemli dünyasına adım atın. Unutulmaz anılar biriktirmek ve keşfe çıkmak için bu eşsiz fırsatı kaçırmayın!

130 $ dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

İstanbul Hareketli Gürcistan Tiflis Turu 2 Gece 3 Gün Kalkış: İstanbul Tur Tarihi : Süre : 3 Gün
Talep Gönder
4* Hilton Garden Inn Tbilisi Chavchavadze
Merkezi Konum
Dönem
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
21/04/2024-14/05/2024
130 $
213 $
130 $
(0-5) 39 $
(6-12) 91 $
(0-5) 130 $
(6-12) 130 $
15/05/2024-15/10/2024
144 $
238 $
144 $
(0-5) 43 $
(6-12) 101 $
(0-5) 144 $
(6-12) 144 $
5* The Biltmore Hotel Tbilisi
Dönem
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
21/04/2024-14/05/2024
260 $
445 $
260 $
(0-5) 78 $
(6-12) 182 $
(0-5) 260 $
(6-12) 260 $
15/05/2024-15/10/2024
285 $
489 $
285 $
(0-5) 85 $
(6-12) 199 $
(0-5) 285 $
(6-12) 285 $
4* Graf Hotel
Dönem
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
21/04/2024-15/10/2024
180 $
300 $
180 $
(0-5) 54 $
(6-12) 126 $
(0-5) 180 $
(6-12) 180 $

Fiyata Dahil Olanlar

🟢 Seçilen Otelde 2 Gece Oda Kahvaltı Konaklama,

🟢 Havalimanı-Otel-Havalimanı Transferleri,

🟢 Panoramik Şehir Turu,

🟢 Türkçe Rehberlik,

🟢 Laz Tour Bölge Tecrubesi...

Fiyata Dahil Olmayanlar

🔴Gidiş ve Dönüş Uçak Bileti,

🔴Yurtdışı Çıkış Harcı ( 150 TL )

🔴Programda Belirtilen Ekstra Turlar.

İstanbul Çıkışlı Tiflis Turu: Unutulmaz Bir Gürcistan Deneyimi!

İstanbul'dan hareketle düzenlenen 2 Gece 3 Gün süren muhteşem Tiflis Turu'yla, sıradışı bir seyahat deneyimi yaşamaya hazır olun! İstanbul'un enerjisini ve hareketliliğini yanınıza alarak, Gürcistan'ın başkenti Tiflis'i keşfetmek için bir fırsat sunuyoruz.

Tur Detayları:

Uçak Biletleri Hariç: Web sitemizde belirtilen tur fiyatları, uçak biletlerini içermemektedir. Misafirlerimiz isteğe bağlı olarak kendi uçak biletlerini kullanabilir veya satış uzmanlarımızdan bilet dahil tur paketlerini talep edebilirler.
Konaklama: Tiflis'in gözde otellerinde 2 gece konaklama imkanı, tercih edilen programlara göre kahvaltı dahil.
Transferler: Tiflis Havalimanı-Otel arası çift yönlü transferlerle seyahatiniz konforlu ve sorunsuz geçecek.
Panoramik Şehir Turu: Tiflis'in tarihi ve kültürel zenginliklerini keşfedeceğiniz unutulmaz bir tur.
Ekstra Günübirlik Turlar:
Tur programları kişiye özel hazırlandığı için, ekstra günübirlik turlarla da unutulmaz anılar biriktirmek mümkün! Tiflis'in gizemli sokaklarında rehberlerimiz eşliğinde keşfe çıkın:

Tiflis Şehir Turu
Mtsheta, Jvari Turu
Sighnaghi Turu
Telavi Turu
Gori Turu
Kazbegi Turu
Borjomi Kasabası - Axalcixe (Ahıska) Turu
Unutulmaz Anılar İçin:
Bu özel tur programları, her detayın özenle düşünüldüğü ve misafir memnuniyetinin ön planda tutulduğu bir deneyim sunuyor. Gürcistan'ın sıcak atmosferinde tarihi mekanlar, lezzetli yemekler ve keyif dolu anılarla dolu bir seyahat sizi bekliyor.

Haydi, İstanbul'un enerjisini Gürcistan'ın büyüleyici atmosferiyle birleştirmek için yerinizi şimdiden ayırtın!

Tur Programı

   Hergün Kesin Hareketli İstanbul Çıkışlı Tiflis Turu - 2 Gece 3 Gün

    İstanbul hareketli Tiflis tur programlarımız, misafirlerimizin talepleri doğrultusunda özel olarak hazırlanmakta ve sunulmaktadır. Kişi sayısı ve tarih farkı gözetmeksizin,  misafirlerimizden gelen talep doğrultusunda, şirketimiz tarafından özenle organize edilen bu turlar, unutulmaz bir seyahat deneyimi yaşamanızı amaçlamaktadır.

 

   Web sitemizde belirtilen tur fiyatlarına, uçak biletlerinin bölge ve sezonlara göre dinamik olarak değişkenlik göstermesinden dolayı uçak biletleri dahil edilmeden hesaplanmıştır. Ancak, isteyen misafirlerimiz uçak biletleri için kendi millerini kullanabilir veya satış uzmanlarımızdan uçak biletlerinin dahil olduğu tur programlarını talep edebilirler.

 

Misafirlerimize hazırlanan tur programları şu hizmetleri içermektedir:

-Tiflis Havalimanı-Otel Arası Çift Yönlü Transferler

-Panoramik Şehir Turu

-Tercih Edilen Programlara Göre Kahvaltı Dahil Konaklama

 

   Organize edilen tur programları kişiye özel olarak hazırlandığı için, seyahatleri sırasında şehir ve bölge turlarına katılmak isteyen misafirlere rehberlerimiz tarafından ekstra günübirlik turlar düzenlenir. Tiflis seyahati sırasında sunulan özel günübirlik şehir ve bölge turları şunlardır:

-Özel Günübirlik Tiflis Şehir Turu

-Özel Günübirlik Mtsheta, Jvari Turu

-Özel Günübirlik Sighnaghi Turu

-Özel Günübirlik Telavi Turu

-Özel Günübirlik Gori Turu

-Özel Günübirlik Kazbegi Turu

-Özel Günübirlik Borjomi Kasabası - Axalcixe (Ahıska) Turu

 

    Unutulmaz anılar biriktirmeniz için tasarlanan bu tur programlarında, her bir detay özenle düşünülmüş ve misafir memnuniyeti ön planda tutulmuştur.

Neden Laz Tour?

Laz Tour Seyahat Acentesi: Gürcistan'ı Keşfedin, Farkı Yaşayın!

1998 yılından beri Gürcistan'ın zengin kültürü ve çeşitli iş dallarındaki ticaretine odaklanan Laz Tour Seyahat Acentesi, bölgeye derin bir hakimiyet ve deneyimle hizmet veriyoruz. Bizleri diğer seyahat acentelerinden ayıran bir dizi özellikle, siz değerli misafirlerimize unutulmaz bir deneyim sunmaktayız.

 

Gürcistan'ın Yerel Dokusuyla Tanışın: Biz, Gürcistan'ın yerel dili olan Gürcüceyi konuşan uzman bir ekiple hizmet veriyoruz. Bu sayede, sizlere daha derin ve otantik bir deneyim sunma hedefimizi güçlendiriyoruz. Kültürüne saygı gösteriyor, yerel dokuyu anlamaya ve yaşamaya özen gösteriyoruz.

 

İlk Türk Seyahat Acentesi: Laz Tour Seyahat Acentesi, 2010 yılında Gürcistan'da kurulan ilk Türk seyahat acentesidir. Bu tarihî adım, bize sadece bir seyahat acentesi olmanın ötesinde, Gürcistan'ı misafirlerimizle daha yakın bir şekilde buluşturma fırsatı veriyor. Sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı deneyimler, bu deneyimle başlıyor.

 

Yerel Hizmetlerle Güçlü Bağlar Kurun: Laz Tour Seyahat Acentesi olarak, Türkiye'den gelen birçok seyahat acentesine, araç kiralama, rehberlik, otel konaklaması, yemek organizasyonları, bayi toplantıları ve fuar organizasyonları gibi çeşitli turizm sektörü hizmetlerini sunarak yerelde güçlü bağlara sahibiz. Sektöre öncülük eden profesyonel ekibimiz, size kaliteli hizmetin ve sorunsuz organizasyonun keyfini yaşatmak için buradadır.

 

Laz Tour İle Keşiflere Hazır Mısınız? Gürcistan'ın gizemli sokaklarından dağların zirvesine kadar uzanan bir keşif için, Laz Tour Seyahat Acentesi olarak yanınızdayız. Sizlere eşsiz anılar biriktirmeniz için rehberlik ediyor, yerel dokuyu hissettiriyor ve seyahatinizi unutulmaz kılıyoruz. Bizimle birlikte, Gürcistan'ın büyüleyici atmosferini ve sıcak misafirperverliğini keşfedin!

 

7/24 Destek: Seyahatiniz boyunca herhangi bir ihtiyacınızda, bizimle +90 850 532 08 08 destek hattımızdan 7 gün 24 saat kesintisiz WhatsApp üzerinden veya arayarak iletişime geçebilirsiniz.

 

Laz Tour Seyahat Acentesi - Farklı Bir Bakış, Unutulmaz Bir Seyahat!

 

Ulaşım

MINIBUSLER: 2018 model ve üzeri VW VOLT 17+1 koltuklandırma, abs , asr, Klima , 1 adet buzdolabı ,okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı. YAYLA MINUBUSLERI: 14 – 16 Kişilik bölgenin kooperatiflerinden kiralanan 2015 model ve üstü araçlardır. MIDIBUSLER: 2015 model ve üzeri ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu , abs , asr, Klima , 1adet monitör , 1 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı OTOBÜSLER: 2015 model ve üzeri MERCEDES Tourismo & Travego 46+1+1 koltuklandırma, abs , asr, Klima , 2 adet monitör , 2 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı.