Naliya Otel

Butik Hotel
Rize-Çamlıhemşin'de Fırtına Deresi'nin yanı başında yer alan Naliya Hotel, siz konuklarına bungalov konaklama birimlerinde huzur dolu bir seyahatin kapılarını açmaktadır. Oda-kahvaltı konseptinde hizmet veren tesiste her sabah doyurucu kahvaltı ile güne enerjik bir başlangıç yapabilirsiniz. Ayrıca o
Oda Kahvaltı
0 - 6 Yaş arası % 100 İndirim
7 - 12 Yaş arası % 50 İndirim

Rize-Çamlıhemşin'de Fırtına Deresi'nin yanı başında yer alan Naliya Hotel, siz konuklarına bungalov konaklama birimlerinde huzur dolu bir seyahatin kapılarını açmaktadır. Oda-kahvaltı konseptinde hizmet veren tesiste her sabah doyurucu kahvaltı ile güne enerjik bir başlangıç yapabilirsiniz. Ayrıca otelin yöresel yemeklerin servis edildiği bir de alakart restoranı bulunmaktadır.

Naliya Hotel'in konaklama birimlerinin büyük bir kısmı muhteşem bir nehir manzarasına sahiptir. Odalar özel banyolu ve balkonlu olarak tasarlanmıştır. Konforunuz için banyolarda havlular, saç kurutma makinesi ve banyo malzemeleri temin edilmektedir. Otel odalarına giriş saati 14:00 iken, çıkış saati 12:00 öncesidir. Tesiste evcil hayvan konaklaması kabul edilememektedir.

Naliya Hotel'in genelinde sağlanan Wi-Fi erişimi herhangi bir ek ücrete tabi değildir. Tesis resepsiyonu haftanın 7 günü aralıksız hizmet vermektedir. Oteli özel aracınızla ziyaret etmeniz durumunda bünyesindeki otoparktan ücretsiz faydalanabilirsiniz. Dört mevsim boyunca hizmet veren otelin geneli ısıtma sistemlidir.

Talep Gönder