Elikti Butik Otel

Butik Hotel
Rize'de Fırtına Deresi'nin yanı başında yer alan Elikti Butik Otel, Ayder, Pokut ve Gito yaylaları gibi durakların tam ortasındaki konumuyla dikkat çekmektedir. Tesis oda-kahvaltı hizmeti sunmakta olup, siz konuklarına her sabah doyurucu bir serpme kahvaltı servis edilmektedir. Konaklamanız boyunca
Oda Kahvaltı,Sadece Oda

Rize'de Fırtına Deresi'nin yanı başında yer alan Elikti Butik Otel, Ayder, Pokut ve Gito yaylaları gibi durakların tam ortasındaki konumuyla dikkat çekmektedir. Tesis oda-kahvaltı hizmeti sunmakta olup, siz konuklarına her sabah doyurucu bir serpme kahvaltı servis edilmektedir. Konaklamanız boyunca nehir kenarında kahvaltılarınızı edebilir, manzaraya karşı sevdiklerinizle keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Elikti Butik Otel'in standart odanın yanı sıra delüks oda, balayı odası, çatı katı odası ve aile odası gibi oda seçenekleri bulunmaktadır. Odaların her biri ısıtma sistemli ve özel banyoludur. Banyolar konforunuz için havlular, saç kurutma makinesi ve banyo malzemeleriyle donatılmıştır. Otel odalarına giriş saati 14:00 iken, çıkış saati 10:00'dır.

Elikti Butik Otel'in bünyesinde konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz ücretsiz park yeri bulunmaktadır. Tesis genelinde sağlanan Wi-Fi erişimi herhangi bir ek ücrete tabi değildir. Otelin hem açık hem de kapalı restoran bölümü bulunmaktadır. Kış aylarında ortak alandaki şöminede ısınabilir, şömine başı sohbetlerine dalabilirsiniz. Otel resepsiyonu haftanın 7 günü hizmet vermeye devam etmektedir. 

Talep Gönder