Ayder Turu Trabzon Çıkışlı

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Ayder Turu Trabzon Çıkışlı

, Trabzon Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Türkiye
 • Alt Kategori :
  Ayder Turları, Günübirlik Turlar, Günübirlik Yayla Turları, Hafta Sonu Turları, Karadeniz Bölgesi, Karadeniz Turları, Karadeniz Yayla Turları, Yurtiçi Turları
 • Süre :
  Günübirlik
 • Hareket Saati :
  09:00
 • Dönüş Saati :
  19:00

Ayder Turu, Türkiye'nin Karadeniz bölgesindeki Rize ilinde bulunan Ayder Yaylası'nı ziyaret etmek isteyenler için harika bir seçenektir. Bu tur, doğal güzellikleri, serin havası ve eşsiz doğal kaynaklarıyla ünlü olan Ayder Yaylası'nın keyfini çıkarmak için tasarlanmıştır.. Sadece Laz Tour'da!

27 $ dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Ayder Turu Trabzon Çıkışlı Kalkış: Trabzon Tur Tarihi : Süre : Günübirlik
Talep Gönder
Ayder Turu Trabzon Çıkışlı
Dönem
Fiyat (Kişi Başı)
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
23/06/2024-31/12/2025
27 $
(0-4) 0 $
(5-12) 19 $
(0-4) 27 $
(5-12) 27 $
(0-4) 27 $
(5-12) 27 $

Fiyata Dahil Olanlar

 • ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

  🟢 Ulaşım

  🟢 Yayla Araçları

  🟢 Araç İçi İkramlar

  🟢 Milli Park Giriş Ücreti

  🟢 Tur Lideri

   

Fiyata Dahil Olmayanlar

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

❌Öğle Yemeği

❌Özel Harcamalar

 

 

   Ayder Turu, Türkiye'nin Karadeniz bölgesindeki Rize ilinde bulunan Ayder Yaylası'nı ziyaret etmek isteyenler için harika bir seçenektir. Bu tur, doğal güzellikleri, serin havası ve eşsiz doğal kaynaklarıyla ünlü olan Ayder Yaylası'nın keyfini çıkarmak için tasarlanmıştır.

   Tura genellikle bir gün ayrılır ve Rize şehrinden Ayder Yaylası'na doğru bir yolculukla başlar. Yol boyunca muhteşem Karadeniz manzaraları eşliğinde ilerlerken, yaylaya ulaşmak için duraklar yapılır. Rize'nin yeşil vadileri, akan dereleri ve çarpıcı dağ manzaraları sizi büyüleyecek.

  Ayder Yaylası, yemyeşil doğası, yayla evleri, şifalı termal suları ve doğal güzellikleriyle ünlüdür. Tur sırasında, yaylada yürüyüş parkurları boyunca yürüyüş yapma fırsatı bulabilirsiniz. Berrak sularıyla ünlü çeşmeler, şelaleler ve termal kaynaklar keşfedilebilir. Aynı zamanda, yöresel lezzetleri tadabilir ve yerel halkın misafirperverliğini deneyimleyebilirsiniz.

  Ayder Yaylası Turu, doğa ile iç içe olmayı sevenler ve temiz havanın keyfini çıkarmak isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Burada, yaylanın huzurlu atmosferinin tadını çıkarabilir, şifalı suların keyfini sürebilir ve muhteşem dağ manzaralarıyla etkileyici bir deneyim yaşayabilirsiniz. Ayrıca, Ayder Yaylası'nın yerel kültürünü ve geleneklerini keşfederek bölgenin benzersiz atmosferini yakından deneyimleyebilirsiniz.

  Ayder Turu, Karadeniz'in doğal güzelliklerini keşfetmek ve serin yayla havasının keyfini çıkarmak isteyenler için unutulmaz bir deneyim sunar. Bu tur, doğa ile iç içe olmayı sevenlerin unutulmaz anılar biriktirmesi için ideal bir seçenektir.

Tur Programı

GÜNÜBİRLİK AYDER YAYLASI TURU

 

KALKIŞ NOKTASI: Burger King önü saat 09:00.

 

Günün Gezi Noktaları;

🟢Sürmene Bıçakları

🟢Çay Fabrikası Gezisi

🟢Rize Bezleri

🟢Çeçeva

🟢Fırtına Vadisi ( Zipline )

🟢Fırtına Vadisi ( Salıncak )

🟢Çamlıhemşin

🟢Tar Deresi

🟢Bulut Şelalesi

🟢Gelintülü Şelalesi

🟢Ayder Yaylası

 

      Ayder yaylası turumuz için hareket noktamızda buluşuyor aracımıza binerek hareket ediyoruz. Fırtına vadisine vardıktan sonra İsteğe bağlı olarak extra minibüs kiralayarak Kavrun yaylasına hareket ediyoruz. Kaçkar dağlarının zirvesini izliyor, akan derede ayaklarımızı dinlendirip Ayder yaylasına hareket ediyoruz. Yaylada serbest zaman geçiriyor ardından Fırtına Vadisi ve Çinçiva köyüne hareket ediyoruz. Sevdaluk dizisinin çekildiği Fırtına vadisi, Şenyuva köprüsü ve dizi yerlerini gezdikten sonra köy kahvesinde kahve molası veriyoruz. Vakit durumumuza göre Rafting yapmak için fırtına deresine geliyoruz.

      Turumuz sonrasında araçlarımıza binerek geri dönüyor misafirlerimizi alış noktalarına bırakıyoruz. Diğer turlarımızda görüşmek umudu ile sizlerle vedalaşıyoruz.

 

Ulaşım

MINIBUSLER: 2015 model ve üzeri VW VOLT 17+1 koltuklandırma, abs , asr, Klima , 1 adet buzdolabı ,okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı. YAYLA MINUBUSLERI: 14 – 16 Kişilik bölgenin kooperatiflerinden kiralanan 2015 model ve üstü araçlardır. MIDIBUSLER: 2015 model ve üzeri ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu , abs , asr, Klima , 1adet monitör , 1 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı OTOBÜSLER: 2015 model ve üzeri MERCEDES Tourismo & Travego 46+1+1 koltuklandırma, abs , asr, Klima , 2 adet monitör , 2 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı.