Kars Masalı

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Kars Masalı

, Kars Çıkışlı
  • Ana Kategori :
    Türkiye
  • Alt Kategori :
    Doğu Anadolu Bölgesi, Konaklamalı Yurt İçi Turları, Kültür Turları, Yurtiçi Turları
  • Süre :
    3 Gün
0 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Kars Masalı Kalkış: Kars Tur Tarihi : Süre : 3 Gün
Talep Gönder

Fiyata Dahil Olanlar

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 

🟢Özel tur araçları ile seyahat,

 

🟢Araç İçi İkramlar,

 

🟢2 Gece Oda Kahvaltı konaklama,

 

🟢Profesyonel Rehberlik Hizmeti,

 

🟢Yurtiçi Zorunlu Seyahat & Sağlık Sigorta Paketi.

Fiyata Dahil Olmayanlar

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

🔴Öğle ve Akşam Yemekleri,

 

🔴Kişisel Harcamalar,

 

🔴Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri.

Tur Programı

 

 

KAR(S) MASALI

2 GECE - 3 GÜN

 ÇILDIR GÖLÜ – KARS (2 GECE)

 

ÖNEMLİ NOT: TURUMUZ KARS’TA BAŞLAYIP KARS’TA BİTMEKTEDİR.

 

1.GÜN: KARS-ANİ ÖREN YERİ  

Uçak ve Otobüs saatine göre Kars Havalimanı ve Kars Şehirler arası otobüs terminalinde buluşma. Kars’ta bulunan en büyük tabyalardan biri olan Kanlı Tabya müzesinin gezilmesi Öğle yemeği ardından Anı Ören yerine hareket. Büyük Katedral, Ebul Meneçuher Camii, Kızlar Sarayı, İpekyolu Köprüsü, Selçuklu Kalesi, Aslanlı Kapının görülmesi, Arpaçay’ ın görülmesi, Kars şehir merkezine hareket. Otele yerleşme akşam yemeği ve geceleme.


2.GÜN: KARS ANİ ÖREN YERİ-ÇILDIR GÖLÜ

Kahvaltı sonrası Çıldır Gölü’ ne hareket, Göl çevresinde fotoğraf çekimi ve serbest zaman ardından Kars şehir turu Arkeoloji Müzesi, Havariler Kilisesi, Fethiye Cami’ nin görülmesi, Kars sokaklarında yapacağımız keyifli bir yürüyüş sonrası alışveriş için serbest zaman belirtilen saatte buluşma otele dönüş. Akşam yemeği ve geceleme. (Akşam arzu edilirse Ekstra Kafkas Dansları gösterilerini izleme imkânı)

 


 

3.GÜN: DOĞU EKSPRESİ UÇAK VE OTOBÜS İLE DÖNÜŞ

Trenle dönüş yapacak misafirlerimiz sabah saat 06.00 kahvaltı ve saat 07.15’de Kars Tren Garına hareket. Doğu Ekspresine yerleşme saat 08.00’da uçak ve otobüsle dönüş yapacak misafirlerimiz için transfer uçak ve otobüs saatlerine göre havalimanı ve otobüs terminaline transfer başka gezilerde buluşmak dileğiyle vedalaşma.

Ulaşım

MINIBUSLER: 2015 model ve üzeri VW VOLT 17+1 koltuklandırma, abs , asr, Klima , 1 adet buzdolabı ,okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı. YAYLA MINUBUSLERI: 14 – 16 Kişilik bölgenin kooperatiflerinden kiralanan 2015 model ve üstü araçlardır. MIDIBUSLER: 2015 model ve üzeri ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu , abs , asr, Klima , 1adet monitör , 1 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı OTOBÜSLER: 2015 model ve üzeri MERCEDES Tourismo & Travego 46+1+1 koltuklandırma, abs , asr, Klima , 2 adet monitör , 2 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı.