Belek'te Yunus Gösterisi ve Yunuslarla Yüzme

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Belek'te Yunus Gösterisi ve Yunuslarla Yüzme

, Antalya Çıkışlı
  • Ana Kategori :
    Türkiye
  • Alt Kategori :
    Günübirlik Turlar, Yurtiçi Turları
  • Süre :
    Günübirlik
35 $ dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Belek'te Yunus Gösterisi ve Yunuslarla Yüzme Kalkış: Antalya Tur Tarihi : Süre : Günübirlik
Talep Gönder
Belek'te Yunus Gösterisi ve Yunuslarla Yüzme
Dönem
Fiyat (Kişi Başı)
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
30/05/2023-31/10/2023
35 $
(7-12) 25 $
(7-12) 35 $
(7-12) 35 $

Fiyata Dahil Olanlar

🟢Çift Yönlü Otel Transferi

🟢Rehberlik

🟢Sigorta

🟢Yunus Balığı ve Deniz Aslanı Gösteri Giriş Bileti

Fiyata Dahil Olmayanlar

🔴Yemek

🔴Fotoğraf ve Video

🔴Yunuslar ve Deniz Aslanları ile Yüzme (isteğe bağlı)

🔴Kişisel Harcamalar

Tur Programı

   Yunus gösterisi Belek’teki tatilinizde kendinize eğlence imkânı yaratmak için iyi bir fırsattır. Bu gösteri yetişkin kişilerin de katılabileceği son derece eğlenceli olan bir aktivitedir. Yunus balıkları tüm sevimlilikleri ile yediden yetmişe herkesin kalbini fethederler. Bu gösteride Yunusların ve deniz aslanlarının hazırladığı gösteriye seyirci olacaksınız. Yunuslar, sevimli halleriyle ve zekâ gösterileri ile sizlere pozitif enerji veren yaratılışa sahiptirler. Çocuk, genç ve yaşlı demeden herkese göre olan bu sevimli balıkların gösterisi Belek tatilinizde unutulmaz bir anı bırakacaktır. Sizi aileniz ile tatilinizde unutulmayacaklar arasında yer alacak yunus gösterisine davet ediyoruz. Eşsiz zekâları ve sevimli halleri ile yunuslar her zaman insanları kendine hayran bırakmışlardır.

    Belek’ten yunus gösterisi Antalya Dolphinland yunus parkında gerçekleştirilmektedir. Antalya Dolphinland yunus gösteri merkezi ile Belek arası 45 km uzaklıkta olup Antalya Konyaaltı plajının hemen yanındadır. Gösterinin gerçekleştiği yer amfi tiyatro şeklinde tasarlanmış olup geniş izleme acısına sahiptir. Gösteri size yunusların yanı sıra fok balıkları ve deniz aslanlarının performansını izleme fırsatı da sunmaktadır. Profesyonel eğitmenlerin düzenlediği bu gösteri sizlere balıkların ne kadar zeki olduğuna şahit olma imkânı tanıyacaktır. Gösteri yaklaşık 1 saat sürmektedir. Balıkların akrobatik hareketleri, top ve halka oyunları, senkronize yüzme, atlama gösterileri tatilinizde geçirdiğiniz harika bir anı olarak kalacaktır. Ayrıca dileyen misafirler yunus balıkları ile yüzebilir ve onlara dokunma fırsatı elde edebilir. Yunuslar ile yüzerken kendinizi okyanuslara açılmış gibi hissedeceksiniz. Yunuslar ile yüzme etkinliğine katılacak misafirlerin yüzmeyi basit seviyede bilmesi ve 6 yaşının üzerinde olması gerekmektedir. Ayrıca üzerlerinde herhangi bir takı bulundurmamaları ve önceden rezervasyon yaptırması zorunludur.

   Akdeniz bölgesinde şişe burun yunuslar ve deniz aslanları ile daha yakın olabileceğiniz başka bir yer yoktur. Gösteri, tatilinde kahkahalı ve eğlence dolu bir gün geçirmek isteyen herkes için idealdir. Ayrıca küçük çocuklu aileler için mükemmel bir seçenektir. Gösteri sonunda siz değerli misafirlerimizi tekrar konakladıkları otellerine transfer ediyoruz.

   Bu eşsiz yunus gösterisi turunda mükemmel bir keyif alacak ve eşsiz anılara sahip olacaksınız. Belek’te yunus gösterisine katıldım demenin büyük bir gurunu yaşayın. Yunus gösterisi, maneviyatı artıran, sinir sistemini güçlendiren, stres ve depresyonu hafifleten, pozitif enerji ve sevinç yükleyen mükemmel bir araçtır.

   Eğer büyüleyici bir yunus gösterisi izlemek istiyorsanız ve içeriği beğendiyseniz ilgili sayfadan online rezervasyon yaptırabilirsiniz; ya da genel olarak Türkiye’de yunus gösterisi gibi günlük aktiviteleri seviyorsanız, düzenlediğimiz diğer günübirlik turlara göz atabilirsiniz ve çeşitli tur paketleri ile bizimle seyahat edebilirsiniz.