Mavi Göl & Kuzalan Şelalesi Turu Trabzon Çıkışlı

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Mavi Göl & Kuzalan Şelalesi Turu Trabzon Çıkışlı

, Trabzon Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Türkiye
 • Alt Kategori :
  Günübirlik Turlar, Günübirlik Yayla Turları, Hafta Sonu Turları, Karadeniz Bölgesi, Karadeniz Turları, Karadeniz Yayla Turları, Yurtiçi Turları
 • Süre :
  Günübirlik
 • Hareket Saati :
  08:00
 • Dönüş Saati :
  19:00
600 TL dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Mavi Göl & Kuzalan Şelalesi Turu Trabzon Çıkışlı Kalkış: Trabzon Tur Tarihi : Süre : Günübirlik
Talep Gönder
Günübirlik Mavi Göl & Kuzalan Şelalesi
Dönem
Fiyat (Kişi Başı)
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
30/05/2023-31/12/2023
600 TL
(0-4) 0 TL
(5-12) 420 TL
(0-4) 600 TL
(5-12) 600 TL
(0-4) 600 TL
(5-12) 600 TL

Fiyata Dahil Olanlar

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 

🟢 Ulaşım,

🟢 Yayla Araçları,

🟢 Araç İçi İkramlar,

🟢 Milli Park Giriş Ücreti,

🟢 Tur Lideri.

Fiyata Dahil Olmayanlar

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

❌ Öğle Yemeği,

❌ Özel Harcamalar.

Tur Programı

MAVİ GÖL & KUZALAN ŞELALESİ

Tur Programı

Bu muhteşem hafta sonu gezimize Meydan Burger King önünde saat 08:00'de başlıyoruz. Giresun'a doğru panoramik yolculuğumuzda büyüklü küçüklü ilçelerden geçerken Doğu Karadeniz'i de kısmen görüyor olacaksınız. Ayrıca Keşap'ta muhteşem deniz manzarasına karşı vereceğimiz kısa bir dinlenme molasında  çaylarınızı yudumlayarak  sabah seyahatimizin tadına varacaksınız. Seyahatimizin devamında Giresun'un Dereli ilçesinde öncelikle muhteşem  KUZALAN ŞELALESİ' nin büyüleyici görüntüsünü, su ve doğanın verdiği huzurla izleyip ardından çok yakın bir mesafede olan yine bir başka doğa harikası  MAVİ GÖL' e devam ediyoruz. Hava şartlarının uygunluğu '' yağmurlu olmaması '' durumunda adını da aldığı turkuaz rengiyle herkesi büyüleyen bu tabiat parkında geçireceğimiz serbest zamanın ardından Giresun'a devam edip sahildeki restoranların birinde vereceğimiz öğlen yemek molamızın ardından Trabzon'a dönerken yine sizlere keyifli bir gün yaşatmaya çalışacağız.
 

Önemli Not :  Mavi Göl'e inerken patika ve hafif kaygan bir yoldan ulaşım sağlandığı için muhakkak uygun ayakkabı kullanılması, Çocuklu Ailelerin de muhakkak Çocuklarını Yalnız Bırakmamaları  gerekmektedir...!

Ulaşım

MINIBUSLER: 2015 model ve üzeri VW VOLT 17+1 koltuklandırma, abs , asr, Klima , 1 adet buzdolabı ,okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı. YAYLA MINUBUSLERI: 14 – 16 Kişilik bölgenin kooperatiflerinden kiralanan 2010 model ve üstü araçlardır. MIDIBUSLER: 2015 model ve üzeri ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu , abs , asr, Klima , 1adet monitör , 1 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı OTOBÜSLER: 2015 model ve üzeri MERCEDES Tourismo & Travego 46+1+1 koltuklandırma, abs , asr, Klima , 2 adet monitör , 2 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı.