Uzungöl Turu Trabzon Çıkışlı

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Uzungöl Turu Trabzon Çıkışlı

, Trabzon Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Türkiye
 • Alt Kategori :
  Günübirlik Turlar, Günübirlik Yayla Turları, Karadeniz Bölgesi, Karadeniz Turları, Karadeniz Yayla Turları, Yurtiçi Turları
 • Süre :
  Günübirlik
 • Hareket Saati :
  10:00
 • Dönüş Saati :
  18:00
450 TL dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Uzungöl Turu Trabzon Çıkışlı Kalkış: Trabzon Tur Tarihi : Süre : Günübirlik
Talep Gönder
Günübirlik Uzungöl Turu
Dönem
Fiyat (Kişi Başı)
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
30/05/2023-31/12/2023
450 TL
(0-5) 0 TL
(6-12) 225 TL
(0-5) 450 TL
(6-12) 450 TL
(0-5) 450 TL
(6-12) 450 TL

Fiyata Dahil Olanlar

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

🟢 Ulaşım

🟢 Yayla Araçları

🟢 Araç içi ikramlar

🟢 Milli Park giriş ücreti

🟢 Tur Lideri

Fiyata Dahil Olmayanlar

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 Öğlen Yemeği

 Özel Harcamalar

Tur Programı

GÜNÜBİRLİK UZUNGÖL TURU

 

KALKIŞ NOKTASI:TRABZON Meydan Burger King önü saat 10:00.

 

Gezi Noktaları:

🟢 Sürmene Bıçakları Mağazası

🟢 Çay Fabrikası Gezisi

🟢 Haldizen Deresi

🟢 Yapay Şelaleler

🟢 Uzungöl

🟢 Kiremitli Köprü

 

       Uzungöl turumuz için kalkış noktamızda buluşuyor sonra aracımıza binerek hareket ediyoruz. İlk durağımız Sürmene’nin bıçak reyonu oluyor, marifetli ustalarının elinde inci gibi işlenmiş günümüzde de satış reyonlarında yerini almış Sürmene bıçağından satın alma ve göz gezdirme fırsatımız oluyor. Daha sonra Of’ta bulunan çay fabrikasını ziyaret ediyoruz burada çayın tarladan fabrikaya, fabrikadan evlerimize kadarki serüvenini mühendislerden dinliyoruz, dileyen misafirlerimiz ikram edilen çaydan içebilir ve çay alışverişini yapabilir. Yolculuğumuza Uzungöl’e doğru devam ediyoruz. Dik yamaçların ve muhteşem ormanların olduğu manzaralar arasında Uzungöl’e varıyoruz. Uzungöl, vadinin ortasında bulunan ve yamaçlardan düşen kayaların Haldizen deresinin önünü kapatmasıyla oluşmuştur. Uzungöl’de yapılan yapay şelaleleri ziyaret ettikten sonra fotoğraf için serbest zaman veriyoruz. Verilen süre sona erdiğinde turumu bitiyoruz.

      Turumuz sonrasında araçlarımıza binerek Batum’a dönüyor misafirlerimizi alış noktalarına bırakıyoruz. Diğer turlarımızda görüşmek umudu ile sizlerle vedalaşıyoruz.

 

Ulaşım

MINIBUSLER: 2015 model ve üzeri VW VOLT 17+1 koltuklandırma, abs , asr, Klima , 1 adet buzdolabı ,okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı. YAYLA MINUBUSLERI: 14 – 16 Kişilik bölgenin kooperatiflerinden kiralanan 2015 model ve üstü araçlardır. MIDIBUSLER: 2015 model ve üzeri ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu , abs , asr, Klima , 1adet monitör , 1 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı OTOBÜSLER: 2015 model ve üzeri MERCEDES Tourismo & Travego 46+1+1 koltuklandırma, abs , asr, Klima , 2 adet monitör , 2 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı.