Karadeniz Balayı Turu

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Karadeniz Balayı Turu

, Trabzon Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Türkiye
 • Alt Kategori :
  Karadeniz Balayı Turları, Karadeniz Bölgesi, Karadeniz Turları, Karadeniz Turları Konaklamalı, Karadeniz Yayla Turları, Konaklamalı Yurt İçi Turları, Yurtiçi Turları
 • Süre :
  4 Gün
0 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Karadeniz Balayı Turu Kalkış: Trabzon Tur Tarihi : Süre : 4 Gün
Talep Gönder

Fiyata Dahil Olanlar

🟢Trabzon - Havalimanı, Otogar - Otel Transferleri,

🟢3 Gece Seçilen Otellerde Konaklama,

🟢3 Sabah Kahvaltısı,

🟢4 x 4 Jeep ile Ayder - Avusor - Huser Gün Batımı Turu,

🟢4 x 4 Jeep ile Pokut Yaylası - Sal Yaylası Turu, 

🟢Türsab Zorunlu Seyahat Sigotası, 

🟢Otel - Trabzon Havalimanı, Otogar Transferleri.

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Yemekler ve Yemeklerde Alınacak İçecekler,
 • Özel Harcamalar.

 

Tur Programı

Laz Tour ile ailenize ve arkadaş guruplarınıza özel Karadeniz turları planlamak ister misiniz? Karadenizde dilediğiniz kadar kalıyor, istediğiniz kadar gezdiriyoruz. Size uygun tarihler için fiyat almayı unutmayın.

 

 

Ulaşım

MINIBUSLER: 2015 model ve üzeri VW VOLT 17+1 koltuklandırma, abs , asr, Klima , 1 adet buzdolabı ,okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı. YAYLA MINUBUSLERI: 14 – 16 Kişilik bölgenin kooperatiflerinden kiralanan 2015 model ve üstü araçlardır. MIDIBUSLER: 2015 model ve üzeri ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu , abs , asr, Klima , 1adet monitör , 1 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı OTOBÜSLER: 2015 model ve üzeri MERCEDES Tourismo & Travego 46+1+1 koltuklandırma, abs , asr, Klima , 2 adet monitör , 2 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı.