Borçka Karagöl Turu Fındıklı Çıkışlı

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Borçka Karagöl Turu Fındıklı Çıkışlı

, Rize Çıkışlı
  • Ana Kategori :
    Türkiye
  • Alt Kategori :
    Borçka Karagöl Turları, Günübirlik Turlar, Günübirlik Yayla Turları, Hafta Sonu Turları, Karadeniz Bölgesi, Karadeniz Turları, Karadeniz Yayla Turları, Yurtiçi Turları
  • Süre :
    Günübirlik
170 TL dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Borçka Karagöl Turu Fındıklı Çıkışlı Kalkış: Rize Tur Tarihi : Süre : Günübirlik
Talep Gönder
Borçka Karagöl Turu Fındıklı Çıkışlı
Dönem
Fiyat (Kişi Başı)
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
18/08/2022-30/10/2022
170 TL
(0-4) 0 TL
(5-12) 119 TL
(0-4) 170 TL
(5-12) 170 TL
(0-4) 170 TL
(5-12) 170 TL

Fiyata Dahil Olanlar

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

🟢Ulaşım,

🟢Yayla Araçları,

🟢Araç İçi İkramlar,

🟢Milli Park Giriş Ücreti,

🟢Tur Lideri.

Fiyata Dahil Olmayanlar

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

❌Öğle Yemeği,

❌Özel Harcamalar.

Tur Programı

BORÇKA KARAGÖL TURU

Tur Programı

Sabah saat 08:00’de Zorlu Grand Hotel önünden hareket ediyoruz. Rize/Çayeli'nde kahvaltı etmeden yola çıkan konuklarımız için kısa bir mola veriyoruz. Rize bezleri diye anılan Gündoğdu’da yöresel bir eski dokuma atölyesinde alış-veriş imkânının ardından Hopa’ya varıp güney istikametinde seyrederken  muhteşem dağ  ve orman manzaraları için Cankurtaran Geçidi’nde kısa bi fotoğraf molası verdikten sonra ilk olarak Muratlı Köyü’nü ziyaret ediyoruz. Sular altında kalmış caminin minaresi ile çay fabrikası bacasını fotoğrafladıktan sonra Karagöl yoluna giriyoruz. Yolumuz üzerinde tamamen yöresel yemeklerin sunulduğu Meroli Restoranda öğle yemeği molası veriyoruz. Yemeğimizin ardından 1500m rakımlı KARAGÖL’e ulaşıyoruz. Karagöl’ün eşsiz manzarası karşısında fotoğraflarımızı çekip, dileyen misafirlerimizle gölün etrafında yaklaşık 45dk süren bir yürüyüş yapıyoruz. Ayrıca dileyenler gölde sandal sefası yapabilirler. İp oyunları ve horon oynamanın ardından da Trabzon’a doğru dönüşe geçiyoruz.

Ulaşım

MINIBUSLER: 2015 model ve üzeri VW VOLT 17+1 koltuklandırma, abs , asr, Klima , 1 adet buzdolabı ,okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı. YAYLA MINUBUSLERI: 14 – 16 Kişilik bölgenin kooperatiflerinden kiralanan 2010 model ve üstü araçlardır. MIDIBUSLER: 2015 model ve üzeri ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu , abs , asr, Klima , 1adet monitör , 1 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı OTOBÜSLER: 2015 model ve üzeri MERCEDES Tourismo & Travego 46+1+1 koltuklandırma, abs , asr, Klima , 2 adet monitör , 2 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı.