Samistal Yaylası Turu Ayder Çıkışlı

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Samistal Yaylası Turu Ayder Çıkışlı

, Rize Çıkışlı
  • Ana Kategori :
    Türkiye
  • Alt Kategori :
    Günübirlik Turlar, Günübirlik Yayla Turları, Hafta Sonu Turları, Karadeniz Bölgesi, Karadeniz Turları, Karadeniz Yayla Turları, Samistal Yaylası Turları, Yurtiçi Turları
  • Süre :
    Günübirlik
150 TL dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Samistal Yaylası Turu Ayder Çıkışlı Kalkış: Rize Tur Tarihi : Süre : Günübirlik
Talep Gönder
Samistal Yaylası Turu
Dönem
Fiyat (Kişi Başı)
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
18/08/2022-31/10/2022
150 TL
(0-4) 45 TL
(5-12) 75 TL
(0-4) 150 TL
(5-12) 150 TL
(0-4) 150 TL
(5-12) 150 TL

Fiyata Dahil Olanlar

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

🟢Ulaşım,

🟢Yayla Araçları,

🟢Araç içi ikramlar,

🟢Milli Park giriş ücreti,

🟢Tur Lideri.

Fiyata Dahil Olmayanlar

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Öğlen Yemeği,

Özel Harcamalar.

Tur Programı

SAMİSTAL YAYLASI TURU

İnsana bazen yaşanan herşeyi unutturan anlar ve tesadüfler olur bugün öyle bir gün olsun istedim sizin için. Mutluluk bulaşıcı olsun istedim.  Saatlerimiz 08:00’da herzamanki buluşma noktamız olan Trabzon Meydanda sizleri beklemekte olup ilk güzargah noktamız olup Sürmene Bıçakları ile başlayıp günümüze renkleri ile ahenk katan Rize bezlerine gidiyoruz. Fırtına Vadisi üzerinde adrenalinin dolu dakikalar yaşayarak  Zipline yapıyor ve artık rotamıza ulaşmak için  Çamlıhemşine ulaşıyoruz. Gün batımına tamamen güzergâhımızı değiştirerek Hala Deresi takip ederekten Ayder Yaylasını güzargahı üzerinden su kenarı, ağaçlıklı ve tesis imkanlarına yakın bir yer olan tam anlamıyla yayla havasında kamp yapmak isteyenler için Galler Düzüne  varıyoruz sonrasına  gelen Kavron Yaylası aşağı ve yukarı olmak üzere iki bölüme ayrılan Aşağı Kavrun 2020 m rakımı bulunmakla beraber Yukarı Kavron 2350 m rakımı bulunan Kavrun Grubu Yaylalarına vardıkdan sonra rakımı 2630 olan eski taş evleriyle antik bir kent görünümünde olan Samistal Yaylasına  varıyoruz. Gelin beraber Samistal Yaylası rüya alemine dalalım.

Ulaşım

MINIBUSLER: 2015 model ve üzeri VW VOLT 17+1 koltuklandırma, abs , asr, Klima , 1 adet buzdolabı ,okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı. YAYLA MINUBUSLERI: 14 – 16 Kişilik bölgenin kooperatiflerinden kiralanan 2015 model ve üstü araçlardır. MIDIBUSLER: 2015 model ve üzeri ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu , abs , asr, Klima , 1adet monitör , 1 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı OTOBÜSLER: 2015 model ve üzeri MERCEDES Tourismo & Travego 46+1+1 koltuklandırma, abs , asr, Klima , 2 adet monitör , 2 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı.