Yol Is Holiday Trabzon

Trabzon'un merkezinde çok iyi bir konuma sahip olan Yol İş Holiday Trabzon ücretsiz Wi-Fi erişimi ve fitness merkezi sunmaktadır. Tesis, Forum Trabzon Alışveriş Merkezi'ne arabayla 10 dakikalık ve Trabzon Müzesi'ne yaklaşık 300 metre mesafede olmak üzere pek çok önemli cazibe merkezinin yakınındadır. Tesiste restoran ve ortak salon bulunmaktadır. Otel, Ayasofya Müzesi'ne 2,3 km, Kostaki Konağı'na ise 3,6 km uzaklıktadır. Trabzon Havalimanı 5 km mesafededir.

Oda Kahvaltı
0 - 6 Yaş arası % 100 İndirim
7 - 12 Yaş arası % 50 İndirim

Trabzon'un merkezinde çok iyi bir konuma sahip olan Yol İş Holiday Trabzon ücretsiz Wi-Fi erişimi ve fitness merkezi sunmaktadır. Tesis, Forum Trabzon Alışveriş Merkezi'ne arabayla 10 dakikalık ve Trabzon Müzesi'ne yaklaşık 300 metre mesafede olmak üzere pek çok önemli cazibe merkezinin yakınındadır. Tesiste restoran ve ortak salon bulunmaktadır.

Konaklama birimlerinde klima, düz ekran uydu TV, kahve makinesi, duş, ücretsiz banyo malzemeleri ve çalışma masası vardır. Odalar özel banyolu, ayrıca bazıları balkonludur. Hepsinde gardırop mevcuttur.

Açık büfe kahvaltı servis edilmektedir.

Yol İş Holiday Trabzon'da sauna bulunmaktadır. Almanca, İngilizce ve Rusça konuşan resepsiyon personeli bölge hakkında pratik tavsiyelerde bulunmaktan memnuniyet duyacaktır.

Otel, Ayasofya Müzesi'ne 2,3 km, Kostaki Konağı'na ise 3,6 km uzaklıktadır. Trabzon Havalimanı 5 km mesafededir.

Talep Gönder