İspanya - Fransa - İtalya

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

İspanya - Fransa - İtalya

, İstanbul Çıkışlı
  • Ana Kategori :
    İspanya
  • Alt Kategori :
    İspanya - Fransa - İtalya Turları, Yurtdışı Turları
  • Süre :
    8 Gün
0 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

İspanya - Fransa - İtalya Kalkış: İstanbul Tur Tarihi : Süre : 8 Gün
Talep Gönder

Fiyata Dahil Olanlar

 

— Türk HY ile tarifeli sefer ile İstanbul (IST) – Barcelona (BCN) / Torino (TRN) –  İstanbul (IST) gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti,

— Programda belirtilen otellerde 7 gece oda kahvaltı bazında konaklamalar,

— Panoramik Barcelona, Marsilya, Nice ve Cenova şehir turları,

— Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli

— Laz Tour profesyonel rehberlik hizmetleri

— Otel vergileri & Turist şehir vergileri,

Fiyata Dahil Olmayanlar

— Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro )

— İsteğe bağlı seyahat sigortası (10 Euro)

— Ekstra turlar ve kişisel harcamalar,

— Yurtdışı çıkış vergisi  (15 TL)

— İsteğe bağlı rehber ve şoför tipleri.

Tur Programı

İSPANYA & FRANSA & İTALYA

Barcelona (2) & Marsilya (2) & Nice (1) & Cenova (2)

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile…

03 Mayıs & 15 Haziran & 20 Temmuz & 23 Ağustos 2015 … 7 Gece

Merkeze yakın “Superior” oteller ..!

 

01. Gün                 İSTANBUL – BARCELONA

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY Kontuarı önünde buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 1853 sefer sayılı uçuşu ile 08.40’da Barcelona’ya hareket ve yerel saat ile 11.25’de varış. Varışı takiben pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra özel otobüslerimiz ile Barcelona şehir turu. Turunmuz esnasında La Sagrada Familia Katedrali, Endülüs Arenası, Kristof Kolomb Heykeli, Kale Semti, Kraliyet Sarayı, Barcelona Limanı, İspanya ve Catalunya Meydanı, Colon Meydanı görülecek yerler arasında yer almaktadır. Akşam ekstra Flamenko Gecesi (50 Euro) ile yorgunluğumuzu atıyor, tipik Sangria içkisi eşliğinde İspanyol dansları izleme fırsatı buluyoruz. Geceleme otelimizde.

 

02. Gün                 BARCELONA

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. Arzu eden misafirlerimizle ekstra Gerona & Figueras (60 Euro) turuna katılma imkanı. Bu turumuzda Orta Çağ’dan kalma mimari yapılarıyla Gerona şehri, Büyük Katedrali ve Yahudi Mahellesi, ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde. 

 

03. Gün                 BARCELONA – MARSILYA

Sabah kahvaltısı sonrası Marsilya’ya hareket. Varışımıza istinaden Marsilya şehir turu. Kentin en yüksek tepesinde gemicilerin koruyucu kilisesi Notre Dame ve eski liman görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Arzu eden misafirlerimiz rehberinizin organize edeceği ekstra turlara katılabilirler. Geceleme otelimizde.

 

04. Gün                 MARSILYA

Sabah kahvaltısı sonrası ekstra olarak düzenlenecek Aix-en-Provence ve Avignon (80 Euro) turuna katılabilirler. Marsilya’ya sadece 25 km. uzaklıkta bulunan bu Aix-en-Provence minik şirin Fransız şehri yüzlerce çeşmesi, lavanta tarlaları daracık sokakları ve ünlü mağazalarıyla Güney Fransa’nın en güzel yerlerinden biridir. Fransa’nın Rhone Nehri kıyısında ki Avignon kenti; Fransa’da bir dönem Papalığın merkezi olarak ortaçağdan kalma surları, Papalık Sarayı ve ünlü St.Benezet köprüsü ile ilginç bir tarihi doku oluşturmaktadır. Kentte adı geçen yerler gezilerek otelimize dönüş. Geceleme otelimizde . 

 

05. Gün                 MARSILYA – NICE

Sabah kahvaltısının ardından Nice şehrine hareket.  Varışımıza istinaden panoramik olarak Nice tanıtım turu. Turumuz ünlü sahil şeridi Promenade des Angleis ile başlıyor, eski Nice bölgesi, Massena Meydanı, Çicek Pazarı, Adliye Sarayı ve alış veriş molası ile sona eriyor. Öğleden sonra otelimize transfer ve odaların alınması. Arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek olan Monaco & Monte Carlo turuna hareket ediyoruz (70 Euro). Cote d’Azur bölgesinin en güzel koy ve burunları, en güzel yamaçları gezilerek prensliğe varıyor, saray ve çevresini gezdikten sonra akşam lüks ve ihtişamın odak noktası Monte Carlo’ya geçiyoruz. Farklı güzellikler görülerek otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

 

06. Gün                 NICE – CENOVA

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından özel otobüsümüz ile Cenova’ya hareket yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ile San Remo ekstra turuna (35 Euro) katılabilirler. Tur sonrası Cenova’ya varış ve şehir turu. Şehir turu bitiminde arzu eden misafirlerimiz esktra olarak organize edilecek olan şarkılara ilham kaynağı olmuş Portofino turuna katılabilirler (50 Euro). Tur bitiminde otelinize transfer. Odaların alınması ve serbest zaman. Gecelem otelinizde.

 

07. Gün                 CENOVA

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz Floransa & Pisa ekstra turuna ( 80 Euro ) katılabilirler. Floransa şehir turunda Duomo, Uffizi Sarayı, Michelangelo Meydanı, Çan Kulesi, Vaftizhane, Santa Croce Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonunda dünyaca bilinen en önemli tarihi eserlerinden biri olarak kabul edilen eğik kulesiyle ünlü Pisa gezimiz sırasında Pisa Kulesi, katedral, vaftizhane ile Miracoli Meydanı gezilecek yer arasında olup, dileyen misafirlerimiz bu tarihi şehirde gönüllerince fotoğraf çektirebilirler. Tur sonrası otele dönüş. Geceleme otelinizde.

 

08. Gün                 CENOVA – TORINO – ISTANBUL

Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması ve rehberinizin bildireceği saatte havalimanına hareket. Torino’ya varışa istinaden panoramik olarak yapılacak turumuzun ardından havalimanına transfer. Türk Havayolları’nın TK 1312 sefer sayılı uçuşu ile 17.45’te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 21.35’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.  

 

,

*** Merkeze yakın oteller şehir merkezine 10-15 km mesafede olup; Metro, tren veya otobüs ile rahat ulaşım imkanı sağlanmaktadır.