BATI AMERİKA & NEW YORK Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

BATI AMERİKA & NEW YORK Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile

, İstanbul Çıkışlı
  • Ana Kategori :
    Amerika
  • Alt Kategori :
    Yurtdışı Turları
  • Süre :
    10 Gün
0 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

BATI AMERİKA & NEW YORK Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile Kalkış: İstanbul Tur Tarihi : Süre : 10 Gün
Talep Gönder

Fiyata Dahil Olanlar

Türk Havayolları ile İstanbul – New York / Los Angeles – Istanbul ekonomi sınıf uçak bileti,

Yerel Havayolları ile New York – San Francisco ve San Francisco – Las Vegas arası iç hat uçuşları,

Havalimanı vergileri,

Las Vegas – Los Angeles arası otobüs yolculuğu,

Tüm alan – otel – alan transferler,

New York (2), San Francisco (2), Las Vegas (2) ve Los Angeles (3) gece olmak üzere toplam 9 gece konaklamalar,

Otelde veya dışarıda alınacak kahvaltılar,

New York, San Francisco, Las Vegas ve Los Angeles panoramik şehir tanıtım turları,

Programda belirtilen tüm ekstra tur ve çevre gezileri (giriş ücretleri hariçtir),

Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri.

Fiyata Dahil Olmayanlar

Amerika Birleşik Devletleri vizesi ve hizmet bedeli (185 Euro),

Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,

Yurt dışı çıkış harcı bedeli,

Müze ve ören yeri giriş ücretleri,

Öğle ve akşam yemekleri,

Amerika iç hat bagaj ücretleri,

Rehber ve şoför bahşişleri,

Zorunlu seyahat sağlık sigortası (25 Euro),

Rehberinizin veya lokal acenta yetkilisinin serbest zamanlarda isteğinize bağlı olarak organize edebileceği ekstra geziler.

Tur Programı

BATI AMERİKA & NEW YORK

New York (2) – San Francisco (2) – Las Vegas (2) – Los Angeles (3)

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile

(Tüm ekstra turlar ve çevre gezileri dahil)

Şehir Merkezi ve Merkeze yakın oteller!

 

 

1. Gün                    İSTANBUL – NEW YORK

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla 04.30`da buluşma ve Türk Havayolları’nın TK 3 sefer sayılı uçuşu ile 07.25’de New York’a hareket. Yerel saat ile 11.20’de varış ve alanda bizleri bekleyen otobüsümüz ile panoramik New York şehir turu. Bu tur esnasında Manhattan, Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Central Park, Rockefeller Center, Dünya Ticaret Merkezi, Times Meydanı göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

2. Gün                    NEW YORK

Sabah kahvaltısının ardından Özgürlük Anıtı & Empire State turuna çıkıyoruz. Metro ile yapılacak turumuzda ilk durağımız dünyanın en yüksek binalarından biri olan Empire State. Burada muhteşem New York manzarasının keyfini yaşadıktan sonra Liberty Adası’na gidecek, ülkenin en önemli simgelerinden biri olan Özgürlik Anıtı’nı göreceğiz. Tur bitiminde alışveriş yapmak ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

3. Gün                    NEW YORK – SAN FRANCISCO     

Sabah kahvaltısının ardından havalimanına transfer ve yerel havayolları ile San Francisco’ya uçuş. San Francisco’ya varış ve panoramik şehir turu. Tur esnasında Golden Gate Bridge, Civic Center ve China Town görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.

4. Gün                    SAN FRANCISCO  

Sabah kahvaltısının ardından Muir Woods & Sausalito & Alcatraz & Tramvay turu. Bu turumuz esnasında dünyanın en uzun ağaçları olan red wood ağaçlarıyla kaplı ormanı gezecek, San Francisco’nun zenginlerinin yaşadığı Sausalito kasabasında mola verilecek ve tekne ile Golden Gate Köprüsü ve Alcatraz Adası panoramik olarak görülecektir. Daha sonra şehrin simgesi olan tramvay ile caddelerde turlayarak turumuzu bitireceğiz. Gezi sonrası otelinize transfer. Geceleme otelimizde.

5. Gün                    SAN FRANCISCO  – LAS VEGAS

Sabah erken saatlerde kahvaltının ardından havalimanına transfer ve yerel havayolları ile saat Las Vegas’a hareket. Varışın ardından alanda bizleri bekleyen otobüsümüz ile otele transfer. Dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Las Vegas tanıtım turumuzu yürüyerek akşam yapıyoruz. Işıklar altında ve inanılmaz bir tempoda sürüklenen gece hayatı ile hafızalarınızda unutulmayacak anılara hazır olun. Akşam şovlar ve çevreyi gezmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

6. Gün                    LAS VEGAS

Sabah kahvaltısının ardından Red Rock Canyon turu. Bu turumuz sırasında dünyaca ünlü Grand Canyon’un bir benzeri olan ve Las Vegas’a sadece 45 dakika mesafede bulunan Kırmızı Kayalıklar olarak da bilinen Red Rock Canyon’da endemik taş yapısına ve muhteşem bir doğa harikasına tanıklık edecek, ayrıca bölgede bulunan bir kovboy kasabasını gezeceksiniz. Gezi sonunda otele transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde. Geceleme otelimizde.

7.  Gün                  LAS VEGAS – LOS ANGELES

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve özel otobüsümüzle Los Angeles’a hareket (425 km). Yaklaşık 5 saat sürecek yolculuğun ardından “Melekler Şehri” Los Angeles’a varış ve panoramik şehir turu. Turumuz esnasında; Beverly Hills, Olvera Street, Grifith Park ve Hollywood Boulevard gibi ünlü merkezlerin yanı sıra Çin Tiyatrosu, Açık Hava Tiyatrosu, Şöhretler yolunu geziyoruz. Şehir turu bitiminde otele transfer. Geceleme otelimizde.

8. Gün                    LOS ANGELES

Sabah kahvaltısının ardından Universal Film Stüdyoları turu (giriş ücreti dahil değildir). Disneyland’ın en büyük rakibi olan bu parkta Amerikan rüyasının oluşmasında etkili olan filmlerin nasıl çekildiğini ve kahramanlarını yakından görme imkânı bulacaksınız. Onlarca şov, film seti ve eğlence sizleri kendi içine çekip eğlendirmekle kalmayıp, nefesinizi keserek filmlerin içinde yaşatacak. Dünyada 4 farklı yerde Universal Stüdyoları bulunmasına karşın sadece Los Angelas’ta film çekimleri yapılmaktadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

9. Gün                   LOS ANGELES

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Çevreyi daha iyi tanıyabilme ve alışveriş imkanı. Geceleme otelimizde.

10. / 11. Gün                        LOS ANGELES – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberinizin belirteceği saatte havalimanına transfer. Bilet ve bagaj işlemlerinden sonra Türk Havayolları’nın TK 10 sefer sayılı uçuş ile saat 18.20’de İstanbul’a uçuş. Geceleme uçakta. Yerel saat ile 17.10’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.