DOĞU AMERİKA Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

DOĞU AMERİKA Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile

, İstanbul Çıkışlı
  • Ana Kategori :
    Amerika
  • Alt Kategori :
    Yurtdışı Turları
  • Süre :
    9 Gün
0 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

DOĞU AMERİKA Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile Kalkış: İstanbul Tur Tarihi : Süre : 9 Gün
Talep Gönder

Fiyata Dahil Olanlar

Türk Havayolları ile İstanbul – New York – Istanbul ekonomi sınıf uçak bileti,

Yerel Havayolları ile New York – Orlando ve Miami – New York arası iç hat uçuşları,

Havalimanı vergileri,

Orlando – Miami arası otobüs yolculuğu,

Tüm alan – otel – alan transferler,

New York (3), Orlando (3) ve Miami (2) gece olmak üzere toplam 8 gece konaklamalar,

Otelde veya dışarıda alınacak kahvaltılar,

New York, Washington ve Miami panoramik şehir tanıtım turları,

Programda belirtilen tüm ekstra tur ve çevre gezileri (giriş ücretleri hariçtir),

Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri.

Fiyata Dahil Olmayanlar

Amerika Birleşik Devletleri vize ve hizmet bedeli (185 Euro),

Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,

Yurt dışı çıkış harcı bedeli,

Öğle ve akşam yemekleri,

Amerika iç hat bagaj ücretleri,

Rehber ve şoför bahşişleri,

Zorunlu seyahat sağlık sigortası (25 Euro),

Programda ekstra olarak belirtilen çevre gezileri.

Tur Programı

DOĞU AMERİKA

New York (3) – Washington – Orlando (3) – Miami (2)

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile

Şehir Merkezi ve Merkeze yakın oteller!

Tüm ekstra turlar ve çevre gezileri dahil

 

,

1. Gün                    İSTANBUL – NEW YORK

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla 04.30`da buluşma ve Türk Havayolları’nın TK 3 sefer sayılı uçuşu ile 07.25’de New York’a hareket. Yerel saat ile 11.20’de varış ve alanda bizleri bekleyen otobüsümüz ile panoramik New York şehir turu. Bu tur esnasında Manhattan, Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Central Park, Rockefeller Center, Dünya Ticaret Merkezi, Times Meydanı göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

2. Gün                   NEW YORK

Sabah kahvaltısının ardından Özgürlük Anıtı & Empire State turu (NYC metro ile). Tur bitiminde alışveriş yapmak ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Akşam yemeği ve eğlence için lokal acenta yetkilisinin önereceği alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

3. Gün                   NEW YORK

Sabah kahvaltısının ardından Washington DC turu. Turumuz sırasında Temsilciler Meclisi ve Senato’nun buluştuğu Lincoln Anıtı, Vietnam ve Kore Anıtları, Kongre Binası ve panoramik olarak Beyaz Saray görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

4. Gün                    NEW YORK – ORLANDO                 

Sabah kahvaltısının ardından havalimanına transfer ve yerel havayolları ile Orlando’ya uçuş. Varışımızı takiben özel otobüsümüz ile otele transfer ve serbest zaman. Öğleden sonra Sea World turu (giriş ücretleri dahil değildir). Balinaların, yunusların, deniz aslanlarının ve fokların eşsiz şovlarını izleyeceğiniz dünyanın en büyük su parkında muhteşem bir gün sizleri bekliyor. Tur sonrası otele transfer ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.

5. Gün                    ORLANDO

Sabah kahvaltısının ardından Walt Disney Magic Kingdom ve Epcot Center turu (giriş ücretleri dahil değildir). Dünyaca ünlü çizgi film karakterlerini görecek, muhteşem şovları izleyecek ve zamanın nasıl geçtiğini bu büyülü atmosferde anlamayacaksınız. Yarının dünyasının anlatıldığı Epcot Center’da ise sıra dışı bir deneyim edineceksiniz. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

6. Gün                    ORLANDO

Sabah kahvaltısının ardından Universal Film Stüdyoları ve Islands Of Adventure turu (giriş ücretleri dahil değildir). Bu turda dünyanın en ünlü filmlerinin bire bir boyutlarda yaratılan film platolarında filmin içinde olacak ve filmi sanki gerçekmiş gibi yaşayacaksınız. Bununla birlikte film hileleri ve şovların bulunduğu park görülecektir. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelimizde.

7. Gün                    ORLANDO – MIAMI (Kennedy Uzay Üssü gezisi dahil)

Sabah kahvaltısının ardından özel aracımızla ile Miami’ye hareket. Yol üzerinde Kennedy Uzay Üssü gezisi. Burası ABD’nin uzay araştırmaları esnasında ürettiği araçların füzelerin ve füze rampalarının halka sergilendiği bir park niteliğindedir. Üs içerisindeki özel otobüslerle yapacağımız gezintiden ve alışverişten sonra özel otobüsümüzle Miami’ye varış ve panoramik bir şehir turu. Bu tur esnasında Coconut Grove, Coral Gables, Tarihi Biltmore Hoteli, Bayside, Miami Beach, zenginlerin mahallesi,  Kübalı göçmenlerin oturduğu ve vatan hasreti çektikleri için oluşturdukları büyük bir mahalle olan Little Havana göreceğimiz yerler. Turdan tekne ile yıldızlar adası turu. Bu turumuzda dünyanın en ünlü sanatçılarının ya da zenginlerinin muhteşem evlerini ve malikanelerini tekne ile görecek, milyonlarca dolarlık bu teknoloji ve mimari harikası evlere hayran kalacaksınız. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelimizde.

8. Gün                    MIAMI

Sabah kahvaltısının ardından Key West turu. Bu turumuzda okyanusun üzerinde adacıkların köprülerle bağladığı Amerika’nın Florida eyaletinin en uç noktası ve  Küba’ya en yakın yeri olan şirin balıkçı kasabası Key West'te Hemingway'in evini görecek, alışveriş yapma imkanı bulacağınız hoş bir gün geçireceksiniz. Tur sonrası Saw Grass alışveriş turu. Geceleme otelimizde.

9. /10. Gün           MIAMI – NEW YORK – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Ardından havalimanına transfer. Bilet ve bagaj işlemlerinden sonra yerel havayolları ile New York’a uçuş. Daha sonra Türk Havayolları’nın TK 2 sefer sayılı uçuş ile saat 18.50’de İstanbul’a uçuş. Geceleme uçakta. Yerel saat ile 11.40’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.