Benelux - Paris Onur Havayolları ile Amsterdam Gidiş – Amsterdam Dönüş

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Benelux - Paris Onur Havayolları ile Amsterdam Gidiş – Amsterdam Dönüş

, İstanbul Çıkışlı
  • Ana Kategori :
    Hollanda
  • Alt Kategori :
    Benelux - Paris Turları, Yurtdışı Turları
  • Süre :
    8 Gün
0 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Benelux - Paris Onur Havayolları ile Amsterdam Gidiş – Amsterdam Dönüş Kalkış: İstanbul Tur Tarihi : Süre : 8 Gün
Talep Gönder

Fiyata Dahil Olanlar

—   Havalimanı vergileri

—   Onur Havayolları ile İstanbul - Amsterdam -İstanbul parkurunda uçak bileti

—   Seçilecek kategori  otellerde oda kahvaltı konaklamalar

—   Alan/otel/alan transferleri

—   Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri

—   Amsterdam, Brüksel, Paris, Lüksemburg’da panoramik şehir turları

—   Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri

—          Otel vergileri

—           Turist Şehir vergileri

Fiyata Dahil Olmayanlar

—   Vize ücreti, servis bedeli ( 120 EURO )

—   Zorunlu sigorta ücreti (10 EURO)

—   Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

—   Yurt dışı çıkış harcı bedeli

—   Müze ve ören yerleri girişleri

—   Rehber ve şoför tipleri (isteğe bağlı)

Tur Programı

BENELUX & PARIS

BRÜKSEL (1) -  PARİS (3) - LÜKSEMBURG (1) - AMSTERDAM (2)

Onur Havayolları ile 7 Gece

 ( Amsterdam Gidiş – Amsterdam Dönüş )

Şehir Merkezi ve Merkeze yakın oteller!

 

1.Gün                     ISTANBUL –  AMSTERDAM – BRUKSEL

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla 08:30 ‘da buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Onur Havayollarının 8Q 371 sefer sayılı uçuşu ile ile 11.15’de Amterdam’a uçuş. Yerel saat ile 13.55’de varış ve karşılanma. Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Brüksel’e hareket. Panoramik Brüksel şehir turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır. Daha sonra otelinize transfer ve yerleşme. Geceleme otelinizde.

 

2. Gün                    BRÜKSEL – PARİS

Sabah kahvaltısının ardından Paris’e hareket, arzu eden misafirlerimiz ile güzergâh üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Bruges turuna katılma imkânı (35 Euro). Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri'nin enfes manzarasını görme fırsatı bulacağız. panoramik şehir turu. Daha sonra Paris’e hareket, turumuzda; Bu turumuzda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Parfüm müzesi, Napolyon’un mezarı görülecek yerler arasındadır. Otele transfer ve yerleşme. Serbest zaman ve geceleme otelinizde.

 

3. Gün                   PARİS

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek Paris ikonları ve Seine Nehri turumuza katılabilirler. (90 Euro). Kültürel içerikli bu turumuzda gün boyunca şehrin güzelliklerini keşfedeceğiz: Dümdüz bir ova üzerine kurulmuş görkemli Paris şehrinde güney yönünde ufka her baktığınızda bütün güzelliğiyle kaşımıza çıkan, geceleri ışık şovlarıyla sizleri selamlayan şehrin sembolü, sanatçılara ilham kaynağı dünyaca ünlü Eiffel kulesi gezimizde yüzyıllık asansörlerle ikinci kata ulaştığımızda Paris’i bu kez Eiffel kulesiz panoramik görüntüleri ile karsımızda bulacağız... Şehri yukarıdan seyretmenin zevkine vardıktan sonra, Paris’i tam ortasından kuzey ve güney (nehrin akış yönüne göre sağ ve sol yaka) olarak ikiye bölen Seine Nehri üzerinden gezintiye çıkacağız. Sonrasında Imparator Napoleon Bonaparte da dahil bir çok Fransız krallarının taç giyme törenlerinin yapıldığı, gotik mimarisinin en önemli yapıtlarından biri olan ve Victor Hugo’ya ilham kaynağı olmuş Notre Dame Kadetralini gezeceğiz. Ardından Montmartre Tepesi’nden Paris’e hükmeden Sacré Coeur kilisesini ve 19. yüzyılın sonlarından beri Paris bohem hayatının merkezi olmuş Ressamlar tepesinin daracık tipik sokaklarını rehberiniz eşliğinde gezerken, ressamlara çizdireceğiniz portrenize de sahip olabilirsiniz...Tur bitiminde otele transfer. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Romantik Paris by night (20 Euro) ve Lido Show (120 Euro) turuna katılabilirler. 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izlemeden önce Paris’in şiirlere ve şarkılara konu olmuş cadde ve meydanlarının ışıklandırılmış halini gezeceğiz ; Eiffel kulesinin , Opera binasının , Concorde ve Vendome meydanının ışık oyunları doyumsuz bir gecenin sadece başlangıcı olacak. Geceleme otelinizde.

 

4. Gün                    PARİS

Sabah kahvaltısı ve tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan tam gün Disneyland (çift park) turuna (100 Euro) yada Normandiya ve Outlet turu Öğle yemekli (90 Euro) katılabilirler.

Disneyland turumuzda; Paris’e 36 km. uzaklıktaki, Avrupa kıtasının tek Disney parkı, rüyalar dünyası Disneyland park içerisindeki gezimizde, Hayaletler evi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın made treni, Indiana Jones, Robinson’ un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası, araba yarış pisti gibi aktivitelerle büyükler de en az küçükler kadar eğlenecek ve Disney karakterleriyle beraber gün boyunca çok keyifli anlar yasayacağız. Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından sezona göre kapanış saatlerine uygun olarak Paris’e geri döneceğiz.

 

Normandinya Turumuzda: Fransa’nın en güzel bölgelerinden biri olan ve 2.Dunya savaşında çok büyük Stratejik rol oynayan, filmlere ve romanlara konu olmuş NORMANDIYA Bölgesi’ne  hareket ediyoruz. Eşsiz güzellikteki Normandiya bölgesini tanıyacağız. İlk durağımız NORMANDIYA KOPRUSU Köprü, yapıldığı dönemde en uzun tel köprü ve 856 metre ile bir tel köprü için iki iskele arası en uzak mesafe unvanlarına sahip olmuştu. Köprüyü geçtikten sonra hemen yakınındaki HONFLEUR SEHRI , tarihi limanı, tuz depoları, balıkçı evleri, ahşap kilisesi ile bizi bekliyor . Normandiya çıkarmasının yapıldığı tarihi plajları gördükten sonra TROUVILLE şehrini ve meşhur balık pazar ini gezeceğiz. Öğle yemeği için enfes balık ve deniz ürünlerini tadabileceğimiz serbest zamanımızın ardından öğleden sonra kuzeyin Monacosu diye bilinen Fransız jet sosyetesinin mekânı, Alain Delon ,Brigitte Bardot ve diğer tüm yıldızların uğrak yeri, Casino’su, lüks butikleri, ünlülerin evleri ve starlar plaji ile unlu DEAUVILLE şehrini gezdikten sonra Paris’e geri dönüyoruz.

 Tur bitiminde Paris otelimize dönüş. Geceleme otelinizde.

5. Gün                    PARİS – LÜKSEMBURG

Sabah kahvaltısının ardından Lüksemburg’a hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Remich & Shengen turuna katılma imkânı (25 Euro).  Tur sonrası Lüksembur’a hareket. Panoramik Lüksemburg şehir turunda Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini, Dükler sarayını görme imkânına sahip olacaksınız.  Tur bitiminde otele yerleşme. Geceleme otelinizde.

 

6. Gün                    LÜKSEMBURG – AMSTERDAM

Sabah kahvaltının ardından Amsterdam’a hareket ediyoruz. Arzu eden misafirlerimiz yol üzeri ekstra olarak düzenlenecek Van Gogh köyü ve Köln turuna (35 Euro) katılabilirler. Daha sonra Amsterdam’a hareket ve varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele hareket ve yerleşme. Geceleme otelinizde.

 

7. Gün                    AMSTERDAM

Sabah kahvaltısı ardından arzu eden konuklarımızla yarım gün ekstra olarak düzenlenecek olan Marken & Volendam ve Yel Değirmenleri turu (50 Euro) veya Grand Holland turuna (80 Euro) katılma imkânı. Serbest zaman ve geceleme otelinizde.

 

8. Gün                    AMSTERDAM –  ISTANBUL

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. Uçak saatine bağlı olarak Havalimanına transfer ve Onur  Havayollarının 8Q 372 sefer sayılı uçuşu ile ile 14.55 ’de İstanbul’a uçuş ve 19.25’de Atatürk Havalimanına varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.