Grand 464 Hotel

<span style="color: rgb(55, 65, 81); font-family: Söhne, ui-sans-serif, system-ui, -apple-system, " segoe="" ui",="" roboto,="" ubuntu,="" cantarell,="" "noto="" sans",="" sans-serif,="" "helvetica="" neue",="" arial,="" "apple="" color="" emoji",="" "segoe="" ui="" symbol",="" emoji";="" font-size:="" 16px;="" white-space-collapse:="" preserve;"="">Otelimizin çevresinde keşfedilecek birçok popüler yer bulunmaktadır. Rize Üniversitesi, Rize Müzesi ve Atatürk Evi Müzesi gibi önemli noktalara yakın konumuyla bölgenin tarihine tanıklık edebilirsiniz. Trabzon Havalimanı'na olan 70 km uzaklıkla ulaşım da son derece kolay.

Oda Kahvaltı
Maalesef aradığınız tarihte size uyan konaklama seçeneğimizin kontenjanı dolmuştur.

LÜTFEN OFİSİMİZİ ARAYINIZ

Grand 464 Otel, 24 saat açık resepsiyonu, havalimanı transferi, konsiyerj hizmeti ve ücretsiz WiFi gibi ayrıcalıklarıyla konuklarını ağırlamaktadır. İş seyahatlerinizde de size kolaylık sağlayan faks, fotokopi ve ütü hizmetleri ile işlerinizi rahatça halledebilirsiniz.

Grand 464 Otel'de, Laz Tour'un özel hizmet anlayışıyla bir araya gelen konfor ve huzurun tadını çıkarabilirsiniz. Doğanın kucağında ve tarihi mirasın içinde unutulmaz anlar yaşamaya hazır mısınız?

Talep Gönder